crosssearch
myway.cz

El Salvador El Salvador

Nejmenší země Střední Ameriky láká návštěvníky krásnou přírodou, památkami starých Olméků, koloniální historií, vynikající kuchyní a nádhernými tichomořskými plážemi. Své brány mezinárodní turistice otevřel teprve v posledních 10 letech a právě nedotčenost civilizací dělá ze Salvadoru skutečný poklad Střední Ameriky, který teprve čeká na své definitivní objevení.

Guatemala

Guatemala je země plná záhad. Vždyť lidstvo dosud nerozluštilo nápisy na zdech mayských chrámů. Guatemala oplývá kontrasty, kdy vedle sebe stojí zbytky mayských staveb a budovy španělské koloniální architektury. Guatemala vás uchvátí svými barvami. Narazíte na ně na místních trzích, oblečení obyvatel a symbolu Guatemaly – ptáku quetzalovi. Objevte neobyčejně zajímavá archeologická naleziště mayské kultury, okouzlující koloniální město La Antigua, jedno z nejkrásnějších vulkanických jezer – jezero Atitlán a fascinující hory, údolí a vulkány. Na každém kroku se přesvědčíte, že zde měli Mayové centrum své říše. Dokladem je nejenom velké množství mayských archeologických nalezišť, ale i samotní obyvatelé, z nichž více než polovinu můžeme považovat za potomky starých Mayů.

Honduras

Pokud hledáte ideální spojení poznávání a odpočinku, potom Honduras je tím pravým místem pro Vás. Příroda je reprezentována nádhernými mlžnými pralesy Národního parku La Tigra, historie je zastoupena unikátními mayskými památkami Copánu a aktivní odpočinek představují karibské ostrovy Islas de La Bahia, které spolu s ostrovy při pobřeží Belize vytvářejí druhý největší korálový reef na světě a jsou vyhledávaným cílem potápěčů.

Panama

Symbolem Panamy je kanál spojující Tichý oceán s Karibským mořem. Jde o vskutku fascinující inženýrské dílo, kde jsou lodě přetahovány systémem zdymadel přes Panamskou šíji mezi oceány. Panama je i zemí neobyčejné přírodní krásy, kterou návštěvník objeví např. v pralese Dairén, v místních údolích a horách či na některém ze stovek ostrůvků, kde dodnes žijí indiáni v harmonii s přírodou. Hlavní město Panama je jedním z nejmodernějších měst Latinské Ameriky a malým obchodním rájem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Vybrané destinace
Proč s Zájezdy a Dovolená
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnerafischer    Logo partnera  Logo partnera  Logo partnera5vfetifti

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000