crosssearch

Intercontinental Taba Heights

Egypt, Taba (zobrazit na mapě) mapa

Velmi luxusní hotel zasazený do tropické zahrady se nachází přímo na břehu moře v Taba Heights, cca 35 km od hranic s Izraelem, vzdálenost od letiště je 55 km. V bezprostřední blízkosti hotelu je golfové hřiště.Vhodný ke strávení klidné dovolené uspokojí nejnáročnější klienty.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Velmi luxusní hotel zasazený do tropické zahrady se nachází přímo na břehu moře v Taba Heights, cca 35 km od hranic s Izraelem, vzdálenost od letiště je 55 km. V bezprostřední blízkosti hotelu je golfové hřiště.

Naše mínění

Krásný hotelový komplex vhodný ke strávení klidné dovolené uspokojí nejnáročnější klienty. Velmi vhodný také pro golfisty.

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí, banka, několik restaurací a barů, business centrum, casino, 2 sladkovodní bazény, 2 dětské bazény. V hotelu jsou dále k dispozici: Centrum zdraví (bazén, jacuzzi, sauna, pára, masáže), několik obchodů a boutique, kadeřnictví, dětský klub.

Pláž

Hotel se nachází přímo na vlastní dlouhé písečné pláži, vstup do vody je pozvolný – písečný, později také korál (doporučujeme obuv). Slunečníky, lehátka, podložky a osušky zdarma. Bar na pláži.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení all inclusive.

Sportovní nabídka

Tenis, squash, fitness, nabídka vodních sportů v bezprostřední blízkosti hotelu – šnorchlování, parasailing, vodní lyžování aj.

Zábava

Bohaté animační programy.

Pro děti

Dětský klub, 2 dětské bazény.

Program All inclusive

snídaně, obědy, večeře formou bufetu - místní rozlévané alkoholické i nealkoholické nápoje od 10.00 - 23.00 hod. - odpolední káva, čaj zákusek - odpolední snack

Platební karty

EC/MC, VISA, AMEX.

Zvláštnosti

V blízkosti pláže se nachází umělá laguna s mořskou vodou.

Internetové stránky hotelu: www.intercontinental.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000