crosssearch

Hilton Taba Resort & Nelson Village

Egypt, Taba (zobrazit na mapě) mapa

Hotelový komplex leží na pobřeží severovýchodního cípu Rudého moře, přímo u hotelové pláže. Unikátní poloha hotelu umožňuje...

Hotel jsme osobně navštívili...
Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotelový komplex leží na pobřeží severovýchodního cípu Rudého moře, přímo u hotelové pláže. Unikátní poloha hotelu umožňuje výhled na Izrael, Jordánsko a Saudskou Arábii jedním pohledem. Krásný hotelový resort se skládá z hlavní budovy a vilek nazývaných Nelson Village. Nelson Village je luxusní přístavba hotelu, která je postavená z místních kamenů a přírodního dřeva. Klienti mohou využívat všech služeb hotelu Hilton i Nelson Village.

Zařízení hotelu

Hosté mohou využít recepci, hlavní, orientální a italskou restauraci, restauraci venkovského stylu, kavárnu, snack bar, casino, bar u bazénu a na pláži, hotelovou pláž, dva bazény (jeden v zimě vyhřívaný a jeden s mořskou vodou), jacuzzi, dětský klub, hřiště, diskotéku, 5 tenisových kurtů, plážový volejbal, stolní tenis, billiard, videohry, šachy a backgemon, služby potápěčského a vodního centra, půjčovny kol, jízda na velbloudech, aromatické masáže, lukostřelba.

Ubytování

Dvoulůžkové klimatizované pokoje s možností až dvou přistýlek, telefon, minibar, SAT/TV, vysoušeč vlasů, vlastní sociální zařízení a balkon s výhledem na moře nebo hory. Na recepci je k dispozici trezor zdarma. Pokoje jsou zde i pro handicapované a nekuřáky.

Stravování

Polopenze nebo All Inclusive

All Inclusive

od 11:00 do 23:00 podává se ve vybraných prostorách hotelu a zahrnuje snídaně; obědy a večeře formou bufetu, dopolední a odpolední svačiny, zmrzlinu, neomezené množství nealkoholických nápojů (postmixové, rozlévané nápoje), rozlévanou vodu, filtrovanou kávu a čaj a alkoholických nápojů místní výroby (víno pouze během oběda a večeře).

Hodnocení:

- dítě 2-12 let pobyt zdarma
- vynikající umístění hotelu
- zdarma: lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži
- animační programy, hlídání dětí, bohaté sportovní vyžití
- pro náročné klienty, rodiny s dětmi, obchodníky

Internetové stránky hotelu: www.hilton.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000