crosssearch

Oblíbený hotel střední kategorie vhodný pro početnější rodiny s dětmi a nenáročné klienty. Menší hotel postavený v roce 1998 se nachází v části Sharm El Sheikhu, která se nazývá Hadaba. Je vzdálen asi 8km od Naama Bay a 20km od letiště.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Oblíbený hotel střední kategorie vhodný pro početnější rodiny s dětmi a nenáročné klienty.

Poloha hotelu

Menší hotel postavený v roce 1998 se nachází v části Sharm El Sheikhu, která se nazývá Hadaba. Je vzdálen asi 8km od Naama Bay a 20km od letiště.

Vybavení hotelu

Vstupní hala s recepcí (trezor za poplatek) a směnárnou, velký bazén a oddělený bazén pro děti, bar u bazénu, restaurace, orientální stan, minimarket, obchod se suvenýry. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Shuttle bus na pláž, Old market i do Naama Bay zdarma.

Pláž

Písečná pláž, přístupná po schodech, se nachází cca 10 minut jízdy hotelovým autobusem (několikrát denně zdarma). Při vstupu do vody je písek, později korál, doporučujeme boty do vody. Velmi vhodné pro šnorchlování. Lehátka, slunečníky a osušky zdarma. Bar na pláži.

Pokoje

108 účelně zařízených pokojů s klimatizací, sprchou/WC, ledničkou, telefon, TV/sat., balkonem nebo terasou. Většina pokojů má výhled na bazén, ostatní do zahrady nebo sinajské hory.

Maximální obsazenost: D2 dospělí, FZ 4 dospělí, 3 dospělí + 1 dítě, 2 dospělí + 3 děti. Jednolůžkový pokoj = dvoulůžkový k samostatnému použití.

Stravování

Snídaně a večeře formou jednoduššího bufetu.

Sportovní nabídka

Potápěčské centrum, biliár, za poplatek. Posilovna zdarma.

Pro děti

Dětský bazén.

Platební karty

EC/MC, VISA, AMEX

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000