crosssearch

Shores Aloha Club & Resort

Egypt, Sharm El Sheikh (zobrazit na mapě) mapa

Velice hezký hotelový komplex u krásné pláže s kvalitním zázemím služeb, vhodný pro klienty, kteří rádi kombinují odpočinek na pláži a blízkost živého centra zaručuje dokonalou zábavu.

Konečná cena za osobu od: 12 172 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Velice hezký hotelový komplex u krásné pláže s kvalitním zázemím služeb, vhodný pro klienty, kteří rádi kombinují odpočinek na pláži a blízkost živého centra zaručuje dokonalou zábavu.

Egypt - Sinaj/Sharm El Sheikh - RAS OM EL SIED

Pěkný a rozlehlý hotelový komplex se nachází v klidnější oblasti přímo u pláže a u pěkného korálového útesu s krásným výhledem na protější ostrov Tiran, asi 4 km od Starého města. Do centra Naama Bay, vzdáleného asi 7 km, jezdí 3x denně zdarma hotelový autobus. Transfer z letiště trvá asi 35 minut.

Vybavení hotelu

Recepce, směnárna, lobby bar, a 20 jednopatrových vilek rozmístěných v hotelové zahradě. Restaurace, kavárna, bar u bazénu a na pláži, obchody se suvenýry, rybí restaurace a la carte, miniclub, internet (za poplatek), konferenční sál. Uprostřed komplexu se nachází velký bazén s oddělenou částí pro děti (v zimě vyhřívaný) s terasou.

Pokoje

Vkusně zařízené pokoje s příslušenstvím a s možností až dvou přistýlek pro děti jsou vybaveny klimatizací, telefonem, TV-SAT, fénem, minibarem, trezorem a francouzským oknem (pokoje až pro 4 osoby), balkonem nebo terasou (pokoje pro 2 osoby) s výhledem na bazén, do zahrady nebo do okolí. Na vyžádání a za příplatek pokoje s výhledem na moře (viz ceník), rodinné nebo propojené pokoje.

Stravování All Inclusive

Program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, snack, kávu a čaj.

Sport a zábava

Posilovna zdarma, billiard, stolní tenis, sauna a masáže (vše za poplatek), animační programy, potápěčské centrum.

Pláž

Pěkná písčitá pláž se nachází přímo u hotelu, lehátka, slunečníky a ručníky zdarma u bazénu i na pláži. Přístup do moře je zajištěn z mola v délce 50 m, které umožňuje plavání a šnorchlování podél korálové bariéry.

Internetové stránky hotelu: www.alohasharm.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 109 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000