crosssearch

Komplex leží v zálivu Naama Bay a má dvě části – Marriott Mountain vzdálený od pláže 300 m a oddělený silnicí, Marriott Beach přímo na písečné pláži.Hotely vysoké kvality ve vynikající poloze přímo v centru Naama Bay. Luxusní služby uspokojí tu nejnáročnější klientelu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Komplex leží v zálivu Naama Bay a má dvě části – Marriott Mountain vzdálený od pláže 300 m a oddělený silnicí, Marriott Beach přímo na písečné pláži.

Naše mínění

Hotely vysoké kvality ve vynikající poloze přímo v centru Naama Bay. Luxusní služby uspokojí tu nejnáročnější klientelu.

Vybavení hotelu

Marriott Mountain Side – samostatná recepce, hotelová restaurace pro snídaně, večeře v části Marriott Beach, společně několik restaurací (japonská, italská, egyptská), 2 bary u bazénu, bar s diskotékou, několik bufetů,2 bazény (jeden vyhřívaný), dětský bazén, banketní a konferenční místnost pro 250 osob, internet, banka, pokojová služba, půjčovna aut, salon krásy, prádelna, bezplatné parkoviště, zdravotní služby, pasáž s obchody.

Pláž

Písečná pláž s pozvolným vstupem do vody, bar na pláži, lehátka, podložky, osušky a slunečníky zdarma. Restaurace na pláži.

Ubytování

Moderně zařízené pokoje mají klimatizaci, koupelnu/WC, minibar, telefon s přímou volbou, vysoušeč vlasů, satelitní televizi, trezor (zdarma) a balkon. Pokojová služba.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Sportovní nabídka

Aerobik, tělocvična, gymnastika, za poplatek vodní sporty – vodní lyžování, potápění apod.), potápěčská škola. Je možné si objednat jízdu na koních.

Zábava

Různé animační programy, hry, amfi-teátr pro noční show.

Pro děti

Dětský bazén a denní zábavní program pro děti, hlídání dětí, dětské hřiště.

Platební karty

EC/MC, AMEX, VISA, DINERS

Zvláštnosti

Hosté používají současně obě části a jejich zařízení, kromě jídelny pro snídaně.

Internetové stránky hotelu : www.marriott.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000