crosssearch

Velmi příjemný hotelový resort se nachází cca 11 km od letiště Sharm El Sheikh v oblasti Nabq Bay. Hotel se nachází přímo na písečně korálové pláži s menšími lagunami, doporučujeme boty do vody.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Velmi příjemný hotelový resort se nachází cca 11 km od letiště Sharm El Sheikh v oblasti Nabq Bay. Hotel se nachází přímo na písečně korálové pláži s menšími lagunami, doporučujeme boty do vody.

Zařízení hotelu

Hotel Mirabel Beach má k dispozici vstupní halu s recepcí, směnárnu, bankomat, dvě hlavní restaurace, dva lobby bary, dva bary u bazénu, bar na pláži a dva snack bary. Hotel Mirabel Park a Club má k dispozici vlastní restauraci, lobby bar, snack bar u bazénu a společný bar na pláži. V hotelovém resortu je dále k dispozici italská, libanonská a asijská A La Carte restaurace, nákupní pasáž, diskotéka, venkovní divadlo, autopůjčovna, 24hodinová pokojová služba, hotelová lékařská služba, venkovní bazény a dětské bazény (v zimě vyhřívané), dva dětské kluby, vodní skluzavky, možné je hlídání dětí za poplatek. Bohaté denní i večerní animační programy pro děti i dospělé. Hotelový rosort má tři sauny, parní lázně, jacuzzi, fitness a masáže. Klienti mají k dispozici vodní sporty, plážový volejbal, tenisové kurty, stolní tenis.

Ubytování

Komfortní klimatizované dvoulůžkové pokoje s možností přistýlek s vlastním sociálním zařízením, SAT-TV, vysoušeč vlasů, telefon, minibar, trezor, balkon nebo terasu.

Stravování

V ceně polopenze: snídaně a večeře formou bufetu.
V ceně All Inclusive 10:00 - 24:00 hodin: snídaně, oběd a večeře formou bufetu v hlavní restauraci, dopolední a odpolední snack, odpolední káva, čaj, zákusky a nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby. Minibar není zahrnut v All Inclusive režimu.

Naše hodnocení

- zdarma: lehátka, slunečníky a ručníky u bazénu i na pláži
- bohaté sportovní vyžití
- vhodné pro rodiny s dětmi i náročnější klienty

Internetové stránky hotelu: www.jaz.travel

Video hotelu Jaz Mirabel Park: http://www.metacafe.com/watch/1144572/jaz_mirabel_park/

Video hotelu Jaz Mirabel Beach: http://www.metacafe.com/watch/1143813/jaz_mirabel_beach/

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000