crosssearch

Hotel leží v oblasti Nabq Bay, asi 10 minut jízdy od letiště Sharm, naproti ostrovu Tiran. Hotel je součástí hotelového komplexu Mirabel. K vybavení hotelu patří recepce, animační programy, animační programy a aktivity pro děti, restaurace, bary, hosté nají přístup k vybavení...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Hotel leží v oblasti Nabq Bay, asi 10 minut jízdy od letiště Sharm, naproti ostrovu Tiran. Hotel je součástí hotelového komplexu Mirabel.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří recepce, animační programy, animační programy a aktivity pro děti, restaurace, bary, hosté nají přístup k vybavení celého komplexu Mirabel- disko, spa centrum, další restaurace a bary, posilovna, bazén, sauna, 2 bazény a bazén pro děti, dětský klub, dětské hřiště.

Ubytování

V hotelu je 180 pokojů v několika kategoriích. Všechny mají klimatizaci, koupelnu, SAT TV, telefon s přímou volbou, minibar, trezor, fén. Většina pokojů má balkon nebo terasu.

Stravování

Stravování je zjištěno formou all inclusive.

Pláž

Hotelová pláž je vzdálena cca 500 m od hotelu.

Sport a zábava

V komplexu spa centrum, whirpool, jacuzzi, sauna, stolní tenis, beach volejbalové hřiště, vodní park s 5 skluzavkami, nabídka animačních programů.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000