crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Hilton Waterfalls

Egypt, Sharm El Sheikh (zobrazit na mapě) mapa

Luxusní hotel skládající se z několika dvoupatrových budov situovaných v zahradě leží přímo nad útesem a písčitou pláží. Velký dojem na vás udělá vodopád vytékající z hlavní budovy a dopadající do hlavního největšího bazénu.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Luxusní hotel skládající se z několika dvoupatrových budov situovaných v zahradě leží přímo nad útesem a písčitou pláží. Velký dojem na vás udělá vodopád vytékající z hlavní budovy a dopadající do hlavního největšího bazénu. Pro děti je zde připraven speciální program pod dohledem odborných pracovníků - tzv. dětský klub (děti od 4 do 12 let) a dětský bufet. Na písčitou pláž se vstupem přes korály (doporučujeme obuv do vody) se dostanete buď po schodech areálem hotelu anebo panoramatickým výtahem.

Vzdálenosti

- pláže 0,5 km
- letiště 22 km
- centrum 7 km
- nákupní možnosti 1 km

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj - možnost 2 přistýlek (rozkládací pohovka) - individuálně ovladatelná - klimatizace - telefon - televizor se satelitním příjmem - minibar - vlastní sociální zařízení - (koupelna; vysoušeč vlasů; WC) - trezor - balkon nebo terasa

Zařízení hotelu

Vstupní hala s recepcí - hlavní restaurace - italská restaurace - bar - snack bar - připojení k internetu - bazén (lehátka a slunečníky zdarma) - dětský bazén - dětský klub - dětské hřiště - obchod se suvenýry - prádelna; čistírna

Pláž

Písčitá se vstupem přes korál (molo) - lehátka a slunečníky zdarma, plážový bar není součástí all inclusive. Na písčitou pláž se vstupem přes korály (doporučujeme obuv do vody) se dostanete buď po schodech areálem hotelu anebo panoramatickým výtahem.

Sportovní aktivity a zábava zdarma

Bohaté animační programy - večerní programy - stolní tenis

Sportovní aktivity a zábava za poplatek

Stolní tenis - sauna - vířivka - masáže - fitness

Stravování All Inclusive

All Inclusive: 10:00–24:00; zahrnuje snídaně; obědy a večeře formou bufetu; odpolední svačinu; večerní občerstvení; neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby; podávaných v hlavním baru; baru u bazénu a v hlavní restauraci v průběhu oběda a večeře. Víno je podáváno pouze u oběda a večeře. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000