crosssearch

Moderní hotelový komplex leží v oblasti Nabq Bay, mimo vlastní centrum letoviska zaručuje svým klientům klidnou a ničím nerušenou dovolenou u rozlehlé písčité pláže s možností pozorování podmořského života na korálovém útesu. Kvalita kladená na uspokojování potřeb klienta je...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Moderní hotelový komplex leží v oblasti Nabq Bay, mimo vlastní centrum letoviska zaručuje svým klientům klidnou a ničím nerušenou dovolenou u rozlehlé písčité pláže s možností pozorování podmořského života na korálovém útesu. Kvalita kladená na uspokojování potřeb klienta je skloubena s příjemnou architekturou afrického kontinentu.

Vybavení hotelu

prostorná vstupní hala s recepcí a směnárnou, společenské prostory, hlavní restaurace, bazén, dětský bazén, malý aquapark, bar, bar u bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu a na pláži zdarma. Součástí hotelu jsou též různé obchody a butiky, animační programy v otevřeném amfiteátru, diskotéka. Pouze několik metrů po vstupu do moře se nachází korálový útes, kde můžete pozorovat podmořský život. Pro plavce je vybudováno molo, které umožní snadný přístup do moře. Za poplatek transfer do centra Neama Bay.

Služby za poplatek

potápěčské centrum, kulečník, fitness centrum, tenisové kurty, velké venkovní šachy.

Ubytování

moderně zařízené a prostorné pokoje s individuálně kontrolovanou klimatizací jsou vybaveny vlastní koupelnou se sociálním zařízením a vysoušečem vlasů, telefonem, SAT/ TV, malou lednicí (minibar) a balkonem nebo terasou. Hotel disponuje jednak standardním typem pokojů v několika v zahradě rozmístěných budovách, případně si hosté mohou zarezervovat propojené pokoje. V standardních pokojích je možná jedna přistýlka pro dospělou osobu nebo 2 děti. Druhý typ pokoje, vhodných pro náročnější klientelu jsou suity, které poskytují vyšší standard ubytování a pohodlí.

Pro děti

dětský bazén, dětské hřiště, malá zoologická zahrada, aquapark.

All inclusive

zahrnuje plnou penzi formou bufetu, lehké občerstvení u kávy nebo čaje, veškeré nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje (od ranních hodin do pozdních večerních hodin v baru u bazénu, v baru na pláži, v lobby baru). Večerní osvětlení tenisových kurtů a jízda na koni je za poplatek.

Internetové stránky hotelu: www.hauzaresort.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000