crosssearch

Příjemný hotel se nachází přímo u pláže v hlavním turistickém centru Naama Bay, kde kolem celého zálivu, mezi plážemi a hotely, vede pěší zóna plná rozmanitých restaurací a typických kaváren. Hotel se skládá z hlavní budovy a několika dvoupatrových domků.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Příjemný hotel se nachází přímo u pláže v hlavním turistickém centru Naama Bay, kde kolem celého zálivu, mezi plážemi a hotely, vede pěší zóna plná rozmanitých restaurací a typických kaváren

Vybavení hotelu

Hotel se skládá z hlavní budovy a několika dvoupatrových domků. Uprostřed komplexu se nachází velká zahrada se třemi bazény, jacuzzi, bazénkem pro děti a terasou na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, dále restaurace s venkovní terasou, pizzerie, kavárna, bar, obchodní centrum, směnárna a internet, kulečník, diskotéka, posilovna a římský amfiteátr, ve kterém se konají mezinárodní animace. Možnost vodních sportů, sauna, masáže, windsurfing (vše za poplatek).

Stravování

Ppolopenze formou bufetu

Vybavení pokojů

Koupelna s WC, klimatizace, telefon s přímou volbou, , televize se satelitním příjímačem, minibar, vysoušeč vlasů, trezor.

Pokoje s balkonem nebo terasou s výhledem na mořskou stranu, na bazén, do zahrady nebo do okolí.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000