crosssearch

Hotel je ideálním místem pro relaxaci a potápění. Přímo u hotelu je soukromá písečná pláž s útesem. Moře je snadno přístupné přes molo (doporučujeme boty do vody). Marsa Alam cca 45 km, letiště 17 km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Hotel je ideálním místem pro relaxaci a potápění. Přímo u hotelu je soukromá písečná pláž s útesem. Moře je snadno přístupné přes molo (doporučujeme boty do vody). Marsa Alam cca 45 km, letiště 17 km.

Vybavení hotelu

Hotel nabízí ubytování v 246 pokojích v hlavní budově a několika vedlejších budovách. Hosté mohou využívat přijímací prostor s recepcí, internetový koutek a WLAN připojení (za poplatek), lobby bar, hlavní restauraci s nekuřáckým prostorem a terasou, a-la-carte restauraci (italskou a rybí, za poplatek), anglickou hospodu s diskotékou, shisha koutek v rybí restauraci (za poplatek), obchody. Ve venkovním areálu jsou 2 bazény, snack bar u bazénu. Lehátka, slunečníky, plážové osušky u bazénu i na pláži zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje P (1A/2A/3A): vybaveny klimatizacítrezorem, posezením, malou chladničkou, satelitní TV, fénem, WC, sprchou, balkonem nebo terasou s výhledem na moře. Možnost rezervace Joker pokoje P (2S) se stejným vybavením jako P (1A/2A/3A) bez výhledu na moře. Rodinné pokoje P (2F): 1 prostornější místnost opticky rozdělena, balkon nebo terasa bez určení výhledu, jinak stejné vybavení jako P (1A/2A/3A). Rodinné pokoje A (2G/3G): 2 místnosti s propojovacími dveřmi, balkon nebo terasa bez určení výhledu, jinak stejné vybavení jako P (1A/2A/3A).

Zábava

Denní a večerní animační programy a živá hudba.

Sport

Aerobic, plážový volejbal, šipky, fitness, antukový tenisový kurt (osvětlení, vybavení za poplatek), stolní tenis. Za poplatek: biliár, stolní fotbal, potápění.

Děti

Dětský koutek v restauraci, samostatný dětský bazén, miniklub (od 4 do12 let) a dětské hřiště.

Stravování All inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místí alkoholické nápoje, nealkoholické nápoje, káva, egyptské espresso a čaj od 10:00 hod. do 23:00 hod. Snacky od 11:00 hod. do 12:00 hod. a od 15:30 hod. do17:00 hod.Health Club. Za poplatek: kadeřnictví, masáže, sauna, turecké lázně, vířivka.

Wellness

Health Club. Za poplatek: kadeřnictví, masáže, sauna, turecké lázně, vířivka.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000