crosssearch

Menší samostatně stojící hotel se nachází v klidnější oblasti a asi 10 minut chůze od pláže. Transfer z letiště trvá asi 30 minut. Pěkné menší pokoje s příslušenstvím a s možností jedné přistýlky jsou vybaveny telefonem, fénem, TV-SAT, klimatizací a balkonem nebo terasou s...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Menší samostatně stojící hotel se nachází v klidnější oblasti a asi 10 minut chůze od pláže. Transfer z letiště trvá asi 30 minut.

Vybavení pokojů

Pěkné menší pokoje s příslušenstvím a s možností jedné přistýlky jsou vybaveny telefonem, fénem, TV-SAT, klimatizací a balkonem nebo terasou s výhledem na bazén, do zahrady nebo do okolí. Na vyžádání a za příplatek lze propojené pokoje a suite.

Vybavení hotelu

Menší recepce, hotelová restaurace, bar na recepci, bar u bazénu a na pláži, italská restaurace a la carte, miniclub, dětské hřiště, obchůdky se suvenýry v nedalekém areálu hotelu Kahramana Beach Resort. Menší bazén (v zimě vyhřívaný) s oddělenou částí pro děti s terasou s lehátky, slunečníky a ručníky zdarma. Pokoje jsou umístěny ve dvoupatrovém křídle budov a vilek postavených okolo bazénu a malé zahrady, trezor na recepci zdarma.

Pláž

Hotel se nachází asi 10 minut chůze od dlouhé písčité pláže, u pláže je asi kilometr dlouhá laguna s korály, která odděluje pláž od otevřeného moře (klienti využívají jednu z pláží komplexu Kahramana Beach Resort), lehátka a slunečníky zdarma. Vhodné pro potápění a šnorchlování.

Stravování

Program all inclusive mj. zahrnuje plnou penzi bufetovým způsobem, nealkoholické a místní alkoholické nápoje, kávu, čaj, snack.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000