crosssearch

Dream Lagoon

Egypt, Marsa Alam

Komplex 4 sesterských hotelů přímo u dlouhé písečné pláže cca 87 km jižně od letiště a asi 20 km od městečka Marsa Alam.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Komplex 4 sesterských hotelů přímo u dlouhé písečné pláže cca 87 km jižně od letiště a asi 20 km od městečka Marsa Alam.

Vybavení

Ubytování v dvou- a třípodlažních vilách umístěných v krásné zahradě. Vstupní hala s recepcí, bary, hlavní restaurace s velkou terasou, obchůdky, hotelový lékař. Venku soustava 5 bazénů (2 s možností vyhřívání), dětský bazén, bar u bazénu, lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma.

Zábava

Denní i večerní animační a zábavné programy.

Sportovní nabídka

Zdarma: plážový volejbal a fotbal, lukostřelba, stolní tenis, windsurfing, kánoe, biliár, fitness v sesterském hotelu Garden Lagoon. Za poplatek: potápěčské centrum, kiting, Beauty centrum s tureckými lázněmi, masážemi a kadeřnictvím.

Pro děti

Dětský bazén, miniklub, dětská postýlka zdarma.

Pláž

0 m

Pokoje

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), klimatizace, TV/sat., telefon, trezor zdarma, minibar za poplatek, balkon nebo terasa.

Maximální obsazenost

Dvoulůžkový pokoj (DR): 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 2 děti / 1 dospělý + 1 dítě/ 1 dospělý dítě do 14 let

Stravování

Viz program all inclusive.

Program all inclusive

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Místní rozlévané alkoholické a nealkoholické nápoje (09.00-24.00 hod.) Lehké občerstvení během dne Odpolední káva, čaj a zákusek

Platební karty

VISA, EC/MC.

www:

http://www.marsaalam.settemari.it

Zvláštnosti

Resort se řídí svým vlastním časem, který se od egyptského liší až o 2 hodiny. Klienti mohou využívat rovněž bary na pláži a u bazénůsesterských hotelů v rámci resortu Floriana. Oficiální třída: *****

Wellnes - SPA:

Za poplatek: beauty centrum s tureckými lázněmi, masáže a kadeřnictví

Internet

Za poplatek: internetový koutek a WiFi na vybraných místech hotelu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000