crosssearch

Azure Wadi Lahmy

Egypt, Marsa Alam

Azure Wadi Lahmy je 3* hotel, který se nachází na jižním pobřeží Rudého moře s průzračně čistou vodou a korálovými útesy. Hotel je vhodný pro klienty toužící po odpočinkové dovolené s možností potápění se a šnorchlování. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha a popis:

Azure Wadi Lahmy je 3* hotel, který se nachází na jižním pobřeží Rudého moře s průzračně čistou vodou a korálovými útesy. Hotel je vhodný pro klienty toužící po odpočinkové dovolené s možností potápění se a šnorchlování. Hotel je vhodný pro všechny věkové kategorie. Hotel se nachází cca 180 Km od mezinárodního letiště Marsa Alam. Centrum města Marsa Alam se nachází cca 112 km od hotelu.

Vybavení hotelu:

Hotel disponuje 220 pokoji, vstupní halou s recepcí, trezory (na recepci a pokojích- zdarma), barem, snack barem, restaurací na pláži, sladkovodním bazénem s výhledem na moře, internetovým připojením (za poplatek), obchody, prádelnou (za poplatek), půjčovnou aut (za poplatek), směnárnou, animačními programy, večerní show, masážemi (za poplatek), kulečníkem, vodními sporty (za poplatek), centrem pro potápěče (za poplatek), lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži, volejbalové a fotbalové hřiště.

Pro děti:

Pro nejmenší cestovatele je v hotelu k dispozici dětský klub, dětský bazén, animační programy, židličky v hlavní restauraci, postýlky. Dětské animační programy jsou organizovány mezinárodním animačním týmem a změna programu- dle vedení hotelu.

Sport a zábava:

Volejbalové a fotbalové hřiště, kulečník, animační programy, vodní sporty, centrum pro potápění, masáže, internetové připojení. Nabídku sportů a zábavy, které jsou v rámci all inclusive, získáte po příjezdu do hotelu.

Pláž a plážový servis:

Písečná pláž se nachází přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky zdarma. K dispozici je hostům volejbalové hřiště.

Stravování:

All inclusive - Snídaně: formou bufetu v restauraci na pláži (07:00- 10:00) - Obědy: formou bufetu v restauraci na pláži (13:00- 15:00) - Večeře: formou bufetu v restauraci na pláži (19:00- 21:30) V rámci programu all inclusive jsou zahrnuty alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby a lehké občerstvení během dne. Změna složení a služeb programu all inclusive vyhrazena - dle vedení hotelu. K večeři a do společenských prostor je požadováno vhodné formální oblečení, dlouhé kalhoty u mužů.

Vybavení pokoje:

Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sociálním zařízením, vysoušečem vlasů, satelitní TV, telefonem, klimatizací, mini ledničkou, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, balkonem nebo terasou.

Služby za poplatek:

Internetové připojení, obchody, prádelna, půjčovna aut, směnárna, masáže, vodní sporty, centrum pro potápěče. Nabídku služeb, které nejsou zahrnuty do programu all inclusive, a které se na místě platí, získáte po příjezdu do hotelu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000