crosssearch

Stella Makadi Garden

Egypt, Makadi (zobrazit na mapě) mapa

Hotel leží asi 15 minut chůze od pláže a nedaleko hotelu Stella Makadi Resort & Spa. Hotel, který je obklopen nádhernou zahradou, disponuje 744 pokoji.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Hotel leží asi 15 minut chůze od pláže a nedaleko hotelu Stella Makadi Resort & Spa.

Vybavení

Hotel, který je obklopen nádhernou zahradou, disponuje 744 pokoji. Dále nabízí svým hostům prostornou přijímací halu, recepci, několik obchodů, hlavní restauraci s názvem Aqua Marine a terasou, 2 a-la-carte restaurace (libanonská, čínská) a bar. Ve venkovním areálu naleznou hosté 5 bazénů včetně dětského bazénu, které nabízí mnoho různých aktivit pro všechny věkové skupiny, dále 2 plážové bary. Hosté hotelu Stella Makadi Garden mohou využívat vybavení a některé služby hotelu Stella Makadi Resort & Spa a naopak.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A): vybaveny telefonem, minibarem, klimatizací, satelitní TV, fénem, trezorem, balkonem nebo terasou. Rodinné pokoje (2F): stejné vybavení jako 1A/2A, ale strana do zahrady.

Sport

Spa & Health Club: k dispozici zdarma tělocvična. Za poplatek: sauna, pára, turecké lázně, masáže.

Děti

Dětský bazén. Klub Happy Events zdarma.

Stravování All inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Voda, nealkoholické nápoje a místní alkoholické nápoje od 10:00 hod. do 23:00 hod. Pozdní snídaně od 11:00 hod. do 12:00 hod. Snacky od 12:30 do 15:00. Čaj a pečivo od 15:30 hod. do 17:00 hod. Minibar doplňován dvěma láhvemi vody za den.

Pro rodiny

Dětský bazén. Klub Happy Events zdarma.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000