crosssearch

Moderní a rozlehlý hotel v centrální poloze, od Nilu oddělen pouze silnicí. Muzeum, chrám v Luxoru a také bazar – nákupní centrum v docházkové vzdálenosti (do 1 km).Kvalitní hotel mezinárodního řetězce Accor Hotels s vynikající polohou v bezprostřední blízkosti známého...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Moderní a rozlehlý hotel v centrální poloze, od Nilu oddělen pouze silnicí. Muzeum, chrám v Luxoru a také bazar – nákupní centrum v docházkové vzdálenosti (do 1 km).

Naše mínění

Kvalitní hotel mezinárodního řetězce Accor Hotels s vynikající polohou v bezprostřední blízkosti známého chrámu v Luxoru.

Vybavení hotelu

Hostům je v hlavní budově k dispozici vstupní hala s recepcí, několik barů, hlavní restaurace, restaurace ŕ la carte, zlatnictví, kadeřnictví, salon krásy. V zahradě se nachází rozlehlý vyhřívaný bazén, bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. Vedlejší budovy jsou bez výtahu.

Ubytování

Prostorné pokoje mají koupelnu/WC, manželskou postel, klimatizaci, TV/sat., telefon a balkon nebo terasu. Pokoje s výhledem na Nil za příplatek.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu.

Sportovní nabídka

Tenisový kurt, stolní tenis, biliár, pétanque. Osmnácti-jamkové golfové hřiště a půjčovna kol v blízkosti hotelu.

Zábava

Noční klub, bar s živou hudbou.

Pro děti

Dětské hřiště.

Platební karty

VISA, EC/MC.

Internetové stránky hotelu : www.mercure.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Termín Počet dní Doprava Strava Cena
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000