crosssearch

Steigenberger Al Dau Club

Egypt, Hurghada (zobrazit na mapě) mapa

Hotel leží v klidném prostředí, asi 400 m od písečné pláže, od které je oddělen promenádou. Hosté mohou zdarma využít kyvadlovou dopravu od hotelu na pláž. Celková ubytovací kapacita skýtá 246 pokojů. Přijímací hala s recepcí a trezory (zdarma), internetový koutek (za...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Hotel leží v klidném prostředí, asi 400 m od písečné pláže, od které je oddělen promenádou. Hosté mohou zdarma využít kyvadlovou dopravu od hotelu na pláž. Hurghada je vzdálena cca: 8 km.

Vybavení hotelu

Celková ubytovací kapacita skýtá 246 pokojů. Přijímací hala s recepcí a trezory (zdarma), internetový koutek (za poplatek), bufetová restaurace s terasou, restaurace a-la-carte (středomořská a rybí), bary, koutek pro kuřáky vodní dýmky, minimarket a obchody. V zahradním areálu naleznete 2 bazény, 2 snack bary a plážový bar s bistrem. Lehátka, slunečníky a osušky u bazénu i na pláži zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (1A/2A):
Vybaveny posezením, malou chladničkou, klimatizací, satelitní TV, telefonem, sprchou, WC a balkonem. Možnost rezervace pokojů jako Úsporný tip (2S)
se stejným vybavením jako dvoulůžkové pokoje (1A/2A).

Zábava

Mezinárodní denní a večerní animační program, večerní show.

Sport

Fitness (v sousedním hotelu), dráhy pro bruslaře a pro příznivce skateboardu, volejbal, stolní tenis, tenis. Za poplatek: biliár, minigolf, jízda na koni, tenis s umělým osvětlením, parní lázeň, masáže, sauna. Na pláži různé vodní sporty (kajaky, katamarány, potápění, windsurfing).

Děti

Miniklub (od 4 do 12 let). Dětské hřiště a 2 dětské vestavěné bazény

Stravování All inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Místní alkoholické a nealkoholické nápoje od 10:00 hod. do 23:00 hod. Pozdní snídaně od 10:30 hod. do 11:30 hod. Snacky od 12:00hod. do 16:00 hod. Zmrzlina od 12:00 hod. do 18:00 hod. Káva, čaj a koláče od 16:00 hod. do 18:00 hod. 1x v průběhu pobytu možná večeře v restauraci a-la-carte (po předchozí rezervaci).

Internetové stránky hotelu: www.steigenbergeraldauclub.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000