crosssearch

Sentido Crystal Bay

Egypt, Hurghada (zobrazit na mapě) mapa

Okouzlující hotel se nachází přímo na písečné pláži. Město Hurghada je vzdáleno cca 7 km, 2x denně jede shuttle bus do centra. Stylový hotel disponuje celkem 260 pokoji, přijímací halou s recepcí, 2 restauracemi, různými bary a kavárnami, internetovým koutkem, bankou a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Okouzlující hotel se nachází přímo na písečné pláži. Město Hurghada je vzdáleno cca 7 km, 2x denně jede shuttle bus do centra.

Vybavení hotelu

Stylový hotel disponuje celkem 260 pokoji, přijímací halou s recepcí, 2 restauracemi, různými bary a kavárnami, internetovým koutkem, bankou a kadeřnictvím. V nádherné rozlehlé zahradě naleznete velký bazén a plážový snack bar. Lehátka, slunečníky a ručníky u bazénu i na pláži zdarma.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje (1B/2B/3B): Prostorné a příjemně zařízené pokoje. Telefon, satelitní TV, částečně trezor (popř. k dispozici na recepci zdarma), minibar, klimatizace, fén, sprcha, WC a balkon nebo terasa s bočním výhledem na moře. Možnost rezervace pokojů jako úsporný tip (2S), ovšem bez bočního výhledu na moře.

Master suite (2C/3C): Prostornější, s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje.

Rodinné pokoje (2A/3A): 2 dvoulůžkové pokoje s propojovacími dveřmi, jinak stejné vybavení jako dvoulůžkové pokoje.

Zábava

Animační program s živou hudbou a show. Diskotéka.

Sport

Aerobic, basketbal, tenis (umělé osvětlení za poplatek) a fitness zdarma. Za poplatek biliár, šnorchlování, surfování, potápění. Po předchozí rezervaci sauna, vířivka a masáže.

Pro děti

Samostatný dětský bazén, dětské hřiště a miniklub (od 3 do 12 let).

Stravování All Inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. Snacky od 12:00 hod. do 17:00 hod. Káva, čaj a pečivo od 15:00 hod. do 17:00 hod. Nealkoholické a místní alkoholické nápoje od 10:00 hod. do 24:00 hod. Od 23:30 hod. do 01:00 hod. půlnoční snack.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000