crosssearch

Hotelový komplex se nachází přímo u moře s písečnou pláží a korálovým útesem, cca 10 km od Hurghady a cca 8 km od letiště. Rozlehlý komplex 3 hotelů je vhodný pro klienty, kteří ocení pěkné koupání a především pro rodiny s dětmi. Hotely Aladdin, Ali Baba a Jasmin Village jsou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotelový komplex se nachází přímo u moře s písečnou pláží a korálovým útesem, cca 10 km od Hurghady a cca 8 km od letiště.

Naše mínění

Rozlehlý komplex 3 hotelů je vhodný pro klienty, kteří ocení pěkné koupání a především pro rodiny s dětmi. Hotely Aladdin, Ali Baba a Jasmin Village jsou umístěny v krásné zahradě a klienti mohou využívat služeb all inclusive a pláží všech těchto hotelů. Děti jistě ocení bohaté animační programy, minizoo a bezprostřední blízkost aquaparku Titanic.

Vybavení hotelu

V hlavní budově vstupní hala s recepcí (trezor zdarma), bary, restaurace, restaurace ŕ la carte, nákupní pasáž, směnárna, diskotéka. V zahradě se nachází bazén s oddělenou částí pro děti, bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma. Dvě uměle vytvořené laguny vhodné na výcvik vodních sportů.

Pláž

Hotel se nachází přímo u písečné pláže, u 200 m dlouhého korálového útesu s vynikajícími podmínkami pro šnorchlování. Velmi dobré podmínky pro vodní sporty, jako např. windsurfing a kitteboarding. Bar a restaurace na pláži, lehátka, slunečníky, podložky a osušky zdarma.

Ubytování

Příjemně zařízené pokoje v jednopatrových budovách mají koupelnu/WC, klimatizaci, telefon, mini ledničku, TV/sat. a balkon nebo terasu. 3 dospělí, 2 dospělí + 2 děti. Jednolůžkový pokoj = dvoulůžkový k samostatnému použití.

Sportovní nabídka

Tenisové kurty, stolní tenis, fotbal, volejbal, aerobic, vodní gymnastika, vodní pólo, boccia, šipky, minigolf zdarma. Za poplatek fitness, sauna, masáže, whirlpool, plachtění, vodní lyže. Na pláži centrum potápění a windsurfingu.

Zábava

Denní i večerní animační programy.

Pro děti

Dětský bazén, dětský klub, dětské hřiště, minizoo.

Program All inclusive

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu – nealkoholické nápoje místní výroby k jídlu – odpolední snack v baru a baru na pláži – alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby v barech (09.30–0.30 hod.) – vybrané sportovní a animační aktivity

Platební karty

VISA, MasterCard.

Internetové stránky hotelu : www.jasminevillage.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000