crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Hilton Dahab Resort

Egypt, Dahab (zobrazit na mapě) mapa

Luxusní Hilton Dahab Resort je vzdálen 87 km od letiště ze Sharm El Sheikh. Z hotelu můžete vidět nejen pláže a azurovou modř Rudého moře, ale i snově modrou vodu lagun v hotelovém resortu. Od centra Dahabu je vzdálen cca 3 km. Hotel nabízí širokou nabídku restaurací, Kokosový...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Luxusní Hilton Dahab Resort je vzdálen 87 km od letiště ze Sharm El Sheikh. Z hotelu můžete vidět nejen pláže a azurovou modř Rudého moře, ale i snově modrou vodu lagun v hotelovém resortu. Od centra Dahabu je vzdálen cca 3 km.

Zařízení hotelu

Hotel nabízí širokou nabídku restaurací, Kokosový bar, střešní bar s nádherným výhledem na Rudé moře, bar u bazénu a na pláži. Hotel má soukromou pláž, dva bazény, dětský klub, hřiště, diskotéku, tenisové kurty, plážový volejbal, stolní tenis, billiard, videohry, šachy. Krásný hotelový resort nabízí širokou nabídku vodních sportů, zahrnující: "banán", vodní lyžování, windsurfing, kajaky, šnorchlování a kurzy potápění pro začátečníky i instruktory.

Ubytování

Dvoulůžkové klimatizované pokoje s možností přistýlek, telefon, minibar, SAT?TV, vysoušeč vlasů, sociální zařízení a balkon s výhledem na pláž, zahrady nebo hory. Na recepci je k dispozici trezor zdarma. Pokoje jsou zde i pro handicapované a nekuřáky.

Stravování

V ceně polopenze: snídaně a večeře formou bufetu.

Naše hodnocení

- zdarma: lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži
- animační programy, hlídání dětí a bohaté sportovní vyžití
- pro náročné klienty, rodiny s dětmi, potápěče

Internetové stránky hotelu: www.dahabresorteg.com

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000