crosssearch

Vista Sol Punta Cana Beach Resort

Dominikánská republika, Punta Cana (zobrazit na mapě) mapa

Hotel patří k nejoblíbenějším kapacitám v Punta Caně, vhodný i pro rodiny s dětmi. Výhodná cena. Poloha přímo na pláži v Punta Caně - na jednom z nejkrásnějších míst Karibiku. Pláž Bávaro s bílým pískem a palmami, uprostřed zahrady. Vzdálenost od letiště cca 20 km.

Konečná cena za osobu od: 35 730 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Hotel patří k nejoblíbenějším kapacitám v Punta Caně, vhodný i pro rodiny s dětmi. Výhodná cena.

Poloha

přímo na pláži v Punta Caně - na jednom z nejkrásnějších míst Karibiku. Pláž Bávaro s bílým pískem a palmami, uprostřed zahrady. Vzdálenost od letiště cca 20 km.

Vybavení

v hotelu je vstupní hala s recepcí, 4 restaurace (hlavní bufetová, 3 a la carte - italská, mexická, gourmet), 7 barů, sport bar, diskotéka, 2 velké bazény, jacuzzi, obchůdek se suvenýry, mini market, kasino, směnárna, 3 tenisové kurty, stolní tenis, posilovna, minigolf. Z vodních sportů: kajak, šnorchlování či vyzkoušení si potápění v bazénu.

Služby za poplatek

zahraniční alkoholické nápoje a značková vína, mořské speciality, trezor. Kadeřnictví, masáže, čistírna, dále vybrané sporty - banana, vodní lyžování, kurzy potápění.

Pro děti

miniklub, minidisko, dětské hřiště.

Ubytování

v několika budovách rozmístěných v tropické zahradě se nachází cca 470 pokojů různých kategorií. Standard pokoje nabízí 2 lůžka velikosti Queen, klimatizaci, koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, SAT/TV, chladničku, trezor za poplatek, terasu či balkon.

Stravování

Snídaně: bufetové
all inclusive
Obědy: bufetové
Večeře: bufetové / a la carte

All inclusive

plná penze formou bufetu, možnost večeří a la carte (nutná rezervace). Lehké občerstvení během dne, neomezené množství nealkoholických nápojů, alkoholické nápoje místní výroby, animační programy, nemotorizované vodní sporty, lekce tance, šnorchlování, půjčovna kol, tenis, stolní tenis, aerobik, fitness, minigolf.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 134 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000