crosssearch

Výjimečný hotel ve velmi klidném prostředí vhodný pro náročné klienty a golfisty.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Výjimečný hotel ve velmi klidném prostředí vhodný pro náročné klienty a golfisty.

Poloha

Luxusní a elegantní hotel patří pod řetězec The Leadings hotels of the World. Mezinárodní letiště je vzdáleno 7 minut jízdy. Délka transferu z letiště do hotelu 7 min.

Vybavení hotelu

Hotel je součástí komplexu Punta Cana Resort & Club spolu s hotelem Punta Cana aaaa a dvěmi 18jamkovými golfovými hřišti La Cana a Corales. Hotel Tortura Bay tvoří 13 vilek, které navrhl Oscar de la Renta. V celém komplexu se nachází bazén, venkovní jacuzzi, 8 restaurací a barů s mezinárodní nebo italskou kuchyní, nechybí také rybí a masové speciality a samozřejmostí jsou venkovní terasy s posezením. WiFi internet v lobby a u bazénu.

Popis pokojů

Elegantně vybavené prostorné vilky mají jednu až čtyři ložnice, jsou plně klimatizované s balkonem nebo terasou a nádherným výhledem na golfové hřiště nebo na moře. Všechny pokoje mají koupelnu/WC, jacuzzi, sprchu, vysoušeč vlasů, TV, DVD/CD přehrávač, telefon, minibar, internet, trezor a kávovar.
Maximální obsazenost: 2 dospělí + 1 děti v jednoložnicové vile. Vilky o dvou a více ložnicích jsou na vyžádání.

Pláž

Komplex Punta Cana Resort & Club se nachází přímo na dlouhé bílé písečné pláži. Klienti Tortura Bay využívají separátní část pláže.

Stravování

Snídaně formou bufetu.

Aktivity pro děti

Dětský bazén, dětský klub.

Sportovní vyžití

Zdarma fitness, kola, kajaky, windsurfing, tenis. Za poplatek rybaření, potápění, jízda na koni (ranč se nachází v komplexu), golf. 18jamkové golfová hřiště La Cana a Corales v resortu.

Wellness

Součástí je také Six Senses Spa, které je vybaveno venkovním bazénem, relaxační místnosti a saunou. Masáže a procedury jsou za poplatek.

Internetová adresa hotelu: www.puntacana.com/accommodations/tortuga-bay

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000