crosssearch

The Reserve Paradisus Palma Real Resort

Dominikánská republika, Punta Cana

Jeden z nejlepších hotelů Dominikánské republiky se nachází v oblasti Punta Cana. V resortu je separátní část The Reserve, která nabízí ty nejluxusnější typy pokojů a VIP služby. Separátní část hotelu Paradisus Palma Real Resort ***** nabízí exkluzivní suite a další VIP služby.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Jeden z nejlepších hotelů Dominikánské republiky se nachází v oblasti Punta Cana. V resortu je separátní část The Reserve, která nabízí ty nejluxusnější typy pokojů a VIP služby.

Vybavení

Separátní část hotelu Paradisus Palma Real Resort ***** nabízí exkluzivní suite a další VIP služby. Recepce, 6 restaurací (z toho 4 á la carte), 1 restaurace pouze pro část The Reserve, 1 restaurace pouze pro část Royal, 6 barů, 3 bary u bazénu, 3 bazény (1 pro část Royal a 1 pro část Family), 7 jacuzzi, směnárna, butiky, minimarket, internet, kasino a konferenční místnost.

Zábava

Animační a zábavné programy. Lekce přípravy sushi, květinového aranžmá, malování, tance, přípravy koktejlů a ochutnávky vína.

Sportovní nabídka

Zdarma: 5 tenisových kurtů, stolní tenis, vodní sporty (windsurfing, katamarán, kajaky), vodní pólo, fitness, aerobik, jóga, taiči, pilates, golf, volejbal.Za poplatek: motorizované vodní sporty na pláži, jízda na koni.

Pro děti

Dětský bazén, prostorný dětský klub Kids zone (1-12 let). Hlídání dětí za poplatek.

Pláž

Rozlehlý resort leží přímo u nádherné písečné pláže Bavaro.

Pokoje

JSX: koupelna, vířivá vana, vysoušeč vlasů, klimatizace, ventilátor, obývací část, plazmová TV/sat., DVD přehrávač, telefon, přístup k internetu (za poplatek), CD přehrávač, kávovar, minibar, trezor a balkon nebo terasa. JSSSX: viz JSX, směrem k moři. JSLU: viz JSX, oddělená místnost. SU: v části The Reserve, navíc mají obývací pokoj s jídelnou oddělený od ložnice. Pokoje se službami Royal Service na vyžádání. Seznam služeb u prodejních asistentů.

Maximální obsazenost: Junior suite de luxe (JSX/JSSSX):3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti Junior suite luxury (JSLU):3 dospělí / 2 dospělí + 1 dítě Suite (SU):3 dospělí + 1 dítě Dítě do 12 let

Stravování All inclusive

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu Možnost obědů a večeří v á la carte restauracích (restaurace Gabi pouze pro klienty části Reserve a Royal, restaurace Palazzo pouze pro klienty části Royal, restaurace Passion za poplatek) Nealkoholické a alkoholické nápoje místních a originálních značek Denně doplňovaný minibar (nealko, voda a pivo) 24hodinový pokojový servis Půjčovna kol, tenis (osvětlení za poplatek), stolní tenis, nemotorizované vodní sporty, fitness Neomezené green fee na nedalekém golfovém hřišti Cocotal Golf Club (rezervace možná pouze v hotelu, povinný poplatek za golf cart na místě)

Platební karty

VISA, MC, AMEX, Diners Club.

Zvláštnosti

Klienti části The Reserve mohou využívat všechny služby celého hotelu Paradisus Palma Real Resort ***** a navíc mají: separátní VIP check-in lounge privátní část pláže s kompletním servisem samostatný bazén a dětský bazén 3 `a la carte restaurace Aqua (středozemní), Mizu (Teppayaki show) a Gabi Club (chill-out club) snack gril rozlehlý dětský klub Kids zone (1-12 let) internet na pokoji (zdarma) WiFi u bazénu a v areálu hotelu  3 bary Suite v části The Reserve jsou prostorné, mají obývací pokoj s jídelnou oddělený od ložnice a jacuzzi na terase nebo na balkoně. Na vyžádání master suite, suite pro rodiny s dětmi a další.

Wellnes - SPA

Masáže, terapie, jacuzzi, sauna, salon krásy, kadeřnictví

Internet

Za poplatek: na pokojích a v lobby.

Internetové stránky hotelu: www.paradisuspalmareal.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000