crosssearch

Secrets Sanctuary Cap Cana

Dominikánská republika, Punta Cana

Netradiční luxusní hotel ve španělském koloniálním stylu leží pouhých 15 minut jízdy od mezinárodního letiště Punta Cana.

Konečná cena za osobu od: 67 590 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha hotelu

Netradiční luxusní hotel ve španělském koloniálním stylu leží pouhých 15 minut jízdy od mezinárodního letiště Punta Cana.

Vybavení hotelu

Klienti mohou využívat vstupní halu s recepcí, 5 bazénů, 5 restaurací (steakovou, mořské plody, asijskou, mezinárodní), 5 barů (z toho jeden u bazénu a jeden u pláže), konferenční místnost, butiky.

Pokoje

Junior suity jsou rozmístěny ve stylových cihlových budovách a disponují koupelnou s vanou, sprchou, vysoušečem vlasů, klimatizací, plazmovou TV/sat., internetem, trezorem, minibarem, kávovarem a balkonem nebo terasou s výhledem na moře. Za příplatek junior suity na pláži. Na vyžádání jsou možné různé typy suit a vil.

Stravování

Viz program Unlimited Luxury.

Pláž

Část Cap Cana, v níž se hotel nachází, je pro turisty v Dominikánské republice novinkou. Přímo u hotelu najdete jednu z nejkrásnějších částí pláže v Punta Caně.

Sportovní nabídka

Zdarma fitness, 2 tenisové kurty, stolní tenis, šipky, fotbal, vodní aerobik, basketbal, volejbal, lekce tance, šlapadla, kajaky. Za poplatek golf, motorizované vodní sporty. Osmnáctijamkové hřiště Punta Espada se nachází v blízkosti hotelu.

Program all inclusive

Program Unlimited Luxury:- uvítací koktejl- snídaně formou bufetu, obědy a večeře formou menu (humr a některá jídla za příplatek)- neomezeně alkoholické a nealkoholické nápoje místní a mezinárodní výroby- denně doplňovaný minibar (nealko, voda a pivo)- fitness

Platební karty

VISA, MC.

Wellnes - SPA

Centrum nabízí mnoho druhů terapií, masáží,salon krásy, kadeřnictví.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000