crosssearch

Paradisus Palma Real Golf & Spa Resort

Dominikánská republika, Punta Cana

Hotel leží na pláži Bávaro, v oblasti Punta Cana, jen 20 minut jízdy od mezinárodního letiště Punta Cana a je obklopen rozlehlou tropickou zahradou.

Konečná cena za osobu od: 58 900 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel leží na pláži Bávaro, v oblasti Punta Cana, jen 20 minut jízdy od mezinárodního letiště Punta Cana a je obklopen rozlehlou tropickou zahradou.

Vybavení hotelu:

V hotelu je hostům k dispozici sedm restaurací a osm barů (včetně Casino baru, Piano baru, dvou barů u bazénu a jednoho disko baru). Hosté v resortu mohou dále využít dětský klub, divadlo, Spa centrum (masáže, kosmetické procedury, kadeřník, sauna, parní lázeň, jacuzzi, zen meditační zahradu a pavilon, lekce jógy, tai-či, pilates, řízené meditace).

Sport a zábava:

Tři bazény (jeden vyhrazen pro klienty služby Royal Service a jeden vyhrazen pro klienty služby Family Concierge), dva dětské bazény, tři tenisové kurty, sedm vířivek, v blízkosti hotelu golfové hřiště Cocotal, vodní sporty, potápěčské kurzy, unlimited green fee na hřiště Cotocal.

Stravování:

All inclusive.

Vybavení pokoje:

Resort nabízí ubytování v 15 různých typech luxusně zařízených suite. Všechna apartmá jsou vybaveny mahagonovým nábytkem a mramorovými podlahami. Apartmá mají plně vybavenou koupelnu s WC, satelitní TV, CD přehrávač, minibar, kávovar, klimatizaci, privátní terasu / balkon, přístup k Internetu. Pro náročné klienty jsou k dispozici pokoje typu Royal Service (včetně speciálních služeb dostupných u tohoto typu ubytování), rodiny s dětmi mohou pak využít pokoje typu Family Conciege (k nim se pak vztahují také různé služby, dostupné jen u tohoto typu ubytování).

Náš názor:

Hotel vhodný pro golfisty.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 40 termínů

Celkem 40 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000