crosssearch

Hotel vhodný zejména pro rodiny s dětmi. Resort leží v oblíbené části Punta Cana, pouze 30 minut z letiště Punta Cana a 2,5...

Hotel jsme osobně navštívili...
Konečná cena za osobu od: 51 400 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Naše mínění
Hotel vhodný zejména pro rodiny s dětmi.

Poloha
Resort leží v oblíbené části Punta Cana, pouze 30 minut z letiště Punta Cana a 2,5 hodiny z letiště La Romana. Hlavní město Santo Domingo je vzdálené 3 hodiny jízdy. Vedle hotelu se nachází nákupní centrum Palma Real Shopping Village.

Vybavení
Rozlehlý resort nabízí k využití vstupní halu s recepcí, 10 bazénů, 13 restaurací (z toho 10 ŕ la carte – italská, mezinárodní, francouzská, japonská, thajská, rybí a mořské plody, americká, dominikánská a mexická), 1 restaurace pouze pro členy Royal Service, 14 barů (3 pouze pro Royal Service), business centrum, WiFi internet v lobby (za příplatek), butiky, obchod se suvenýry.

Pláž
Bílá písečná pláž karibského typu přímo u hotelu. Klienti části Royal Service mají vyhrazenou privátní část pláže.

Ubytování
Hotel nabízí několik druhů pokojů. Junior suity de luxe mají klimatizaci, ventilátor, koupelnu/WC, vysoušeč vlasů, TV/sat., trezor (za poplatek), telefon, kávovar, balkon nebo terasu s výhledem do zahrady. Rodinné junior suity jsou s výhledem na bazén a mají navíc minibar, playstation (na vyžádání) a dětské toaletní potřeby. Pokoje se nachází v blízkosti dětské části Flintstone Land. Hotel nabízí za příplatek pokoje Luxury s oddělenou místností a jacuzzi a dále s VIP službami Royal Service (seznam na vyžádání u prodejních asistentů).

Maximální obsazenost
JSX, JSR, JSLU 3 dospělí, 2 dospělí + 1 dítě, JSC 2 dospělí + 3 děti.

Stravování
Viz program all inclusive.

Sportovní nabídka
Zdarma viz program all inclusive. Za poplatek motorizované sporty, golf. Golfové hřiště Cocotal Golf & Country Club se nachází v blízkosti hotelu.

Zábava
Zábavné a animační programy a show každý den. Kasino.

Pro děti
Krásně zařízený tematický dětský klub „Flintstone Land“ (do 14 let). Video a elektronické hry pro juniory. Hlídání dětí za poplatek.

Wellnes - SPA
Spa centrum nabízí saunu, jacuzzi, masáže, terapie, ...

Program all inclusive
– snídaně, obědy a večeře formou bufetu – stravování ve všech ŕ la carte restauracích (kromě restaurace Gabi, která je pouze pro klienty Royal Service) – nutná rezervace – alkoholické a nealkoholické nápoje místní a mezinárodní výroby (vybrané) – tenisové kurty (osvětlení za poplatek), fitness, nemotorizované vodní sporty (kajaky, kánoe, windsurfing, vodní kola, šnorchlování), stolní hry, šipky, stolní tenis, plážový volejbal, vodní pólo – 2 green fee při pobytu 3–4 noci, 3 green fee při pobytu 5–7 nocí (vybavení za poplatek); maximální handicap 36; rezervace není možné zařídit předem

Platební karty
VISA, MC, AMEX.

Webové stránky : www.meliacaribetropical.com
 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000