crosssearch

Majestic Mirage Punta Cana

Dominikánská republika, Punta Cana

Nový luxusní hotel otevřený v prosinci 2016 leží na východním pobřeží v oblasti Punta Cana, hned vedle sesterských hotelů Majestic Colonial Punta Cana a Majestic Elegance Punta Cana. Mezinárodní letiště je vzdáleno 25 km.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Nový luxusní hotel otevřený v prosinci 2016 leží na východním pobřeží v oblasti Punta Cana, hned vedle sesterských hotelů Majestic Colonial Punta Cana a Majestic Elegance Punta Cana. Mezinárodní letiště je vzdáleno 25 km.

Vybavení:

Vstupní hala s recepcí, 511 pokojů, bufetová restaurace, `a la carte restaurace, 11 barů, snack bar, 13 bazénů, 4 bary u bazénu, 2 jacuzzi,spa, konferenční místnosti, nákupní promenáda se suvenýry, butiky, lékárnou, minimarketem a bankomat.

Zábava:

Denní a večerní animace a zábavný program, denně živá hudba.

Sportovní nabídka:

Zdarma: fitness, 4 tenisové kurty, basketbal, nemotorizované vodní sporty (windsurfi ng, katamarán, vybavení na šnorchlování,kajaky), úvodní lekce potápění v bazénu, 18jamkové golfové hřiště hřiště Playa Blanca 5 minut jízdy. Za poplatek: motorizované vodní sporty.

Pro děti:

Dětský klub (4-14 let), hřiště, klub pro juniory, 3 dětské bazény, skluzavka.

Pláž:

Písečná pláž přímo u hotelu.

Pokoje:

SU: koupelna/WC (vana, sprcha, jacuzzi na terase nebo v koupelně, vysoušeč vlasů), klimatizace, telefon, TV/sat., trezor, kávovar Nespresso, oddělený obývací pokoj, balkon s výhledem na bazén. SUMCJ: viz SU, služby Mirage Club.

Maximální obsazenost:

Suita (SU): 4 dospělí / 3 dospělí + 1 dítě / 3 dospělí / 2 dospělí + 2 děti / 2 dospělí + 1 dítě / 2 dospělí / 1 dospělý + 1 dítě / 1 dospělý Suita (SUMCJ): 2 dospělí / 1 dospělý Dítě do 12 let 

Program all inclusive:

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Možnost stravování ve všech `a la carte restauracích 3 bary pro osoby nad 18 let  Alkoholické a nealkoholické nápoje místní a zahraniční výroby (24 hodin denně) Minibar doplňován denně (pivo, voda, nealko, snack) Vstup do sport baru a disco baru v Majestic Elegance (nápoje v ceně) Green fee neomezeně

Platební karty:

VISA, EC/MC.

www:

http://www.majestic-resorts.com

Zvláštnosti:

MIRAGE CLUB Část pouze pro dospělé osoby nad 18 leto 8 bazénů s bali bedso 3 bary (z toho 2 na střeše s výhledem na moře)o Soukromá část plážeo 2 VIP lounge (WiFi, denní tisk, občerstvení, alkoholické a nealkoholické nápoje)o Soukromý check-in a check-outo `A la carte restaurace pro snídani a obědo Pokojový servis 24 hodin denněo Po příjezdu láhev šampaňského a upgrade minibaru (vodka, whisky cream, rum, whisky)

Pro handicapované:

Na vyžádání k dispozici pokoje přizpůsobené pro handicapované klienty.

Wellnes - SPA:

Za poplatek: masáže, jacuzzi, sauna, pára, terapie, procedury, salon krásy

Internet:

Zdarma: v lobby, ve veřejných prostorách a na pokoji. Za poplatek: internetový koutek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000