crosssearch

Tento přepychový, all-inclusive hotel pouze pro dospělé leží přímo na nádherné pláži Bavaro a byl otevřen v roce 2008. Budova...

Hotel jsme osobně navštívili...
Konečná cena za osobu od: 51 800 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento přepychový, all-inclusive hotel pouze pro dospělé leží přímo na nádherné pláži Bavaro a byl otevřen v roce 2008. Budova hotelu byla vystaveně v řecko-římském stylu a pyšní se mimo jiné replikou španělské galeony, která slouží jako hudební klub. Špičkové ubytování, bohatá nabídka restaurací a dalšího vybavení, stejně jako přátelské služby na úrovni zajistí nezapomenutelný pobyt. Součástí resortu je i kvalitní 18jamkové golfové hřiště.

Poloha

Leží v klidné lokalitě na východním pobřeží Dominikánské republiky. Transfer z letiště Punta Cana zabere jen 30 minut.

Vybavení

K zázemí hotelu patří šest špičkových, tematických restaurací podávající vybrané pokrmy italské, japonské či mezinárodní kuchyně, několik barů, noční klub ve stylu španělské galeony, dva bazény, moderní lázně a wellness centrum, sauna, vířivka, fitness centrum, kasino, tenisové kurty, potápěčské centrum, 18jamkové golfové hřiště navržené architektem P. B. Dyem, konferenční prostory či prádelna. Samozřejmostí je 24hodinová pokojová služba.

Zábava

Hosté se mohou věnovat vodním sportům, šnorchlování, potápění, tenisu, spinningu, józe, posilování ve fitness, případně si odpočinout při masáži v lázních nebo si zahrát golf na zdejším kvalitním hřišti. Večer se nabízí pravidelně pořádané zábavní programy či živá hudba.

Pro děti

Hotel je určen pouze pro dospělé.

Pláž

Resort se nachází se přímo na krásné pláž Bavoro s bílým pískem.

Ubytování

Aby se hosté cítili jako doma, je pro ně připraveno 274 pokojů a apartmá nabízející dokonalé pohodlí a soukromí a pěkný výhled na moře nebo bazén. Jejich luxusní vybavení zahrnuje klimatizaci, interaktivní kabelovou televizi, DVD přehrávač, bezdrátové připojení k internetu (za příplatek), radiobudík, telefon, bezpečnostní schránku, dobře zásobený minibar, balkón a mramorovou koupelnu s hydromasážní vanou.

Stravování

All inclusive.

Naše mínění

Jedná se o nádherný, elegantní a opravdu luxusní hotel určený pro ty nejvybíravější a nejnáročnější klienty.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 92 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000