crosssearch

Tento kompletně zrenovovaný hotelový resort, obklopený bujnou tropickou vegetací a kokosovými palmami, se skládá z 62 bungalovů (v každém 8 pokojů) a 5 vil (s 28 pokoji) a nachází se mezi hotely Grand Palladium Palace a Grand Palladium Punta Cana (některé vybavení součástí...

Konečná cena za osobu od: 36 390 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento kompletně zrenovovaný hotelový resort, obklopený bujnou tropickou vegetací a kokosovými palmami, se skládá z 62 bungalovů (v každém 8 pokojů) a 5 vil (s 28 pokoji) a nachází se mezi hotely Grand Palladium Palace a Grand Palladium Punta Cana (některé vybavení součástí těchto hotelů) cca 1 km od nákupního centra Plaza Bávaro, asi 30 minut jízdy od mezinárodního letiště v Punta Cana.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností ubytování 3 dospělých či 2 dospělých a 2 dětí do 12 let jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, SAT-TV, telefonem, klimatizací, stropním ventilátorem, elektronickým trezorem, minibarem (doplňován 3x týdně), kávovarem, žehličkou a žehlícím prknem, vysoušečem vlasů a balkonem či terasou.

Pláž

Krásná písečná pláž s bílým pískem se nachází přímo u resortu.

Stravování

Formou all inclusive s neomezenou návštěvou restaurací a la carte (dle disponibility, formální oděv nutný), lehčí snacky, místní alkoholické a nealkoholické a vybrané mezinárodní nápoje 24 hodin denně.

Sport a zábava

Bohatý denní a večerní animační program, živá hudba, aerobik, vodní gymnastika, stolní tenis, plážový volejbal, fotbal, tenis, petanque, šipky, basketbal, vodní polo, minigolf, badminton, fitness centrum. V rámci all inclusive také nemotorizované vodní sporty na pláži (windsurfing, katamarán, kajak), motorizované vodní sporty a potápění za poplatek.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 35 termínů

Celkem 35 termínů

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000