crosssearch

Excellence Punta Cana

Dominikánská republika, Punta Cana

Luxusní hotel pro náročné klienty leží v nejznáměj&ím letovisku Punta Cana. Mezinárodní leti&tě Punta Cana je vzdáleno asi hodinu jízdy a leti&tě La Romana asi 2,5 hodiny jízdy.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha
Luxusní hotel pro náročné klienty leží v nejznámějším letovisku Punta Cana. Mezinárodní letiště Punta Cana je vzdáleno asi hodinu jízdy a letiště La Romana asi 2,5 hodiny jízdy.

Vybavení
Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, 2 prostorné bazény, 2 jacuzzi, 8 mezinárodních restaurací (francouzská, mexická, středozemní, italská, asijská, grill, plody moře..), 10 barů, bar u pláže, u bazénu, internet, konferenční místnost, butik.

Pláž
Hotel leží přímo u nádherné dlouhé písečné pláže.

Ubytování
Prostorné pokoje zařízené v koloniálním stylu mají koupelnu, WC, vířivku, vysoušeč vlasů,klimatizaci, sat. TV, CD/DVD přehrávač, telefon, trezor, kávovar, minibar a přípojka k internetu. Za příplatek možnost dokoupení pokoje s výhledem na moře nebo jiné druhy suite. Hotel nabízí za doplatek taky VIP servis – „Excellence Club“: soukromný check-in a check-out, soukromý lounge s přístupem k PC a internetu, toaletní potřeby značky Bvlgari, upgrade minibar – víno, soukromá část pláže, denní tisk na pokoji, denně čerstvé ovoce na pokoji, plážová taška.

Stravování
Viz program all inclusive.

Sportovní nabídka
Fitness, šnorchlování, vodní polo, 3 tenisové kurty, squash, aerobic, jóga, plážový volejbal, fotbal, basketbal, stolní tenis, šipky, biliard, stolní hry, jízda na koni (30 minut za pobyt) a různé motorizované sporty (za poplatek)

Zábava
Casino, diskotéka

Program All inclusive
uvítací koktejl, snídaně, oběd a večeře formou bufetu, 7 a la carte restaurací, alkoholické nápoje místní i zahraniční výroby, nealkoholické nápoje, jízda na koni (30 minut za pobyt).

Platební karty
VISA, EC/MC, DINERS

Zvláštnosti
Hotel nabízí plně vybaveno spa centrum.

Internetové stránky hotelu: www.excellence-resorts.com
 

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000