crosssearch

Tento příjemný hotelový resort, vystavěný v karibském stylu, se nachází cca 30 minut jízdy od mezinárodního letiště v Punta Caně. V rozlehlé tropické zahradě, kde po celý den jezdí vláček. Leží na jedné z nejkrásnějších pláží Bavaro. Hotel je spojen s hotelem Tropical Princess...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Okouzlující barvy Karibiku můžete obdivovat v tomto hotelu na jedné z nejhezčích pláží Bavaro.

Pláž: Přímo u písčité pláže

Typ stravy: All inclusive

Poloha: 25 km od letiště v Punta Caně, v rozlehlé tropické zahradě, kde po celý den jezdí vláček. Leží na jedné z nejkrásnějších pláží Bavaro. Hotel je spojen s hotelem Tropical Princess a klient může využívat i většinu zařízení v tomto hotelu.

Vybavení: Resort se skládá z patrových karibských vilek, vstupní hala a lobby s recepcí, 4 restaurací – 1 bufetová, 1 italská, 1 mexická, 1 čínská. Restaurace a la carte La Cava a El Pescador, snack bar, Creperia, 4 bary, bazén pro dospělé i děti. Diskotéka El Areito, denní a noční animační programy, fit­ness, sauna, jacuzzi, plážové osušky, 1 lekce – úvod potápění v bazénu, nemotorizované vodní sporty, tenis, minigolf, lukostřelba.

Služby za poplatek: Restaurace La Cava a El Pescador, a restaurace a´la carte, konferenční místnosti, masáže a SPA metamorphosis, kadeřnictví, lékařská služba, motorizované vodní sporty, internet, svatební a golfové balíčky.

Ubytování: Pokoje superior – 1 king size nebo 2 postele, klimatizace, koupelna, WC, vysoušeč vlasů, trezor (za poplatek), ventilátor, SAT/TV, minibar, balkon, telefon.

All inclusive: Plná penze formou bufetu – 4 bary s neomezenou konzumací místních alkoholických a nealkoholických nápojů. Lehké občerstvení během celého dne. Používaní i 3 barů hotelu Tropical Princess. Diskotéka El Areito – nápoje 23.00–00.00 hod. zdarma, denní a noční animační programy, fitness, sauna, jacuzzi, 1 lekce – úvod potápění v bazénu, nemotorizované vodní sporty, tenis, minigolf, lukostřelba, Princess Casino – doprava do hotelu Bavaro Princess zdarma, možnost používání vybavení hotelu Tropical Princess, kromě restaurací a´la carte – zde v ceně 1× večeře v La Cava nebo El Pescador, nutná rezervace.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000