crosssearch

Poloha: přímo na pláži Punta Cana – na jednom z nejkrásnějších míst Karibské oblasti. Pláž Bávaro s bílým pískem a palmami, nakloněnými nad vodou, hotel uprostřed tropické zahrady. V klidném prostředí příjemného hotelu můžete prožít romantickou dovolenou, na kterou...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: přímo na pláži Punta Cana – na jednom z nejkrásnějších míst Karibské oblasti. Pláž Bávaro s bílým pískem a palmami, nakloněnými nad vodou, hotel uprostřed tropické zahrady. V klidném prostředí příjemného hotelu můžete prožít romantickou dovolenou, na kterou budete dlouho vzpomínat. Vzdálenost od letiště Punta Cana cca 25 min. jízdy.

Vybavení: 4 restaurace (hlavní bufetová, ostatní s mezinárodní kuchyní la carte), 4 bary, diskotéka, řada obchodů, dětský klub, 2 velké bazény, jacuzzi, fitness centrum, salon krásy, stálá přítomnost lékaře, možnost hlídání dětí, směnárna, konferenční sál. V blízkosti hotelu směnárna, půjčovna aut, 18jamkové golfové hřiště, karibská vesnička El Cortecito s obchody, restauracemi a bary.

Služby za poplatek: zahraniční alkoholické nápoje a značková vína, jízda na koni, prádelna, potápění, motorové vodní sporty, golf, masáže, pronájem aut a trezoru. Mořské speciality v hotelové restauraci El Goleta.

Ubytování: pokoje jsou vybaveny koupelnou/WC, vysoušečem vlasů, SAT/TV, telefonem, ledničkou, klimatizací a balkonem/terasou, trezor za poplatek. V hotelu jsou pokoje pro handicapované.

Pro děti: dětské bazény, dětský klub (animační programy pro děti během dne), hlídání dětí (za poplatek).

All inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu/servírované, veškeré další jídlo po celý den, neomezené množství nealkoholických nápojů, alkoholické nápoje místní produkce (10.00–23.00 hod.). Dále zahrnuje denní i večerní program pro děti i dospělé, nemotorové vodní sporty, lekce tance, úvodní lekce potápění, šnorchlování, volejbal, půjčovna kol, tenis, stolní ­tenis, lekce aerobiku, fitness, minigolf.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000