crosssearch
myway.cz

Dominikánská republika Dominikánská republika - Punta Cana

Luxusní oblast Punta Cana/Bavaro je místo, kde před několika lety byly pouze dlouhé bílé pláže a džungle. Pláže obklopené palmami zůstaly a džungle částečně ustoupila luxusním resortům, které uspokojí přání i nejnáročnějších návštěvníků. Široká nabídka sportovních (golf, jachting) i společenských aktivit dělá z této oblasti jedno z nejvyhledávanějších center na ostrově. Transfer z letiště La Romana: 2,5 hodiny.

Lokalita Punta Cana byla ještě nedávno neznámou částí pobřeží na jihovýchodě ostrova, zarostlou bambusovými houštinami a z větší části nedostupnou. Turistický potenciál, který nabízejí zejména překrásné bělostné pláže však nezůstal nevyužit. Celá oblast zaznamenala v posledních letech bouřlivý rozvoj. Na pláži Bávaro v letovisku Punta Cana se nachází přes 40 rozsáhlých turistických komplexů, jež snesou nejpřísnější měřítka. Celá 30-ti kilometrová pláž je ideálním místem pro všechny druhy vodních sportů a pro večerní romantické procházky. Punta Cana se díky nádherné pláži a úrovni turistických služeb stala jedním z nejvyhledávanějších letovisek v celém Karibiku.

Zářivě bílé pláže jemného písku, tyrkysově zabarvené moře, nekonečné palmové háje, moderní i luxusní hotelové resorty, plážové restaurace a bary a prvotřídní nabídka vodních sportů, prostě ideální místo k odpočinkové dovolené. Milovníci golfu mohou vyzkoušet terén místních golfových hřišť. Punta Cana je neustále ovívána svěžím větříkem, což jistě každý přivítá, obzvláště pak surfaři. V rámci výletu stojí za zhlédnutí provinční městečko Higüey nebo národní park ostrov Saona či umělecká vesnička Altos de Chavon s kostelem sv. Stanislava, který je mimořádně oblíbený u bohatých ostrovanů jako místo k uzavření sňatku.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu

Celkem 52 termínů

Celkem 52 termínů

Proč s Zájezdy a Dovolená
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnerafischer    Logo partnera  Logo partnera  Logo partnera5vfetifti

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000