crosssearch

Tento příjemný hotel se nachází přímo u pláže s bílým pískem, cca 30 minut jízdy od mezinárodného letiště v Santo Domingu a cca 45 minut od historického centra.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Tento příjemný hotel se nachází přímo u pláže s bílým pískem, cca 30 minut jízdy od mezinárodného letiště v Santo Domingu a cca 45 minut od historického centra.

Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje s možností ubytování další dospělé osoby či 2 dětí (na stávajícím počtu lůžek) jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, kabelovou TV, WI-FI (za poplatek), vysoušečem vlasů, minibarem (voda každý den), kávovarem a balkonem či terasou. Pokoje jsou umístěné v tropické zahradě a mají výhled do zahrady, výhled na moře za příplatek.

Vybavení Hotelu

Recepce, restaurace s mezinárodním bufetem, restaurace a la carte otevřená pro večeře, bar na pláži, bazén, obchod se suvenýry, minimarket, půjčovna aut a motorek,  za poplatek lékařská služba 24 hodin denně, hlídání dětí, WI-FI, masáže na pláži, směnárna.

Pláž

Krásná písečná pláž s bílým pískem se nachází přímo u hotelu.

Stravování

Formou all inclusive, zahrnující plnou penzi formou bufetu, možnost večeře v restauraci a la carte (rezervace nutná), lehčí snacky během dne, místní nealkoholické a alkoholické nápoje během dne.

Sport a zábava

Fotbal a volejbal na pláži, denní a večerní animační programy, zdarma odvoz do nedalekého kasina a 18ti jamkového golfového hřiště (na vyžádání).

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000