crosssearch

Tento hotel skládající se z 2 částí oddělených místní komunikací je umístěn ve velké tropické zahradě ve středisku Juan Dolio, cca 1 hodinu od hlavního města Santo Domingo a 2 hodiny od letiště Punta Cana.

Konečná cena za osobu od: 47 990 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha

Tento hotel skládající se z 2 částí oddělených místní komunikací je umístěn ve velké tropické zahradě ve středisku Juan Dolio, cca 1 hodinu od hlavního města Santo Domingo a 2 hodiny od letiště Punta Cana.

Vybavení hotelu

K vybavení hotelu patří recepce, 3 bazény, 4 restaurace (2 bufetové, italská, dominikánská), 2 bary, kavárna, pivotéka, dětský klub, konferenční místnost, wifi.

Sport a zábava

Tělocvična, tenis, stolní tenis, biliard, lezecká stěna, odpalovací klec, střelnice, plážový volejbal. Za poplatek lázeňské služby, půjčovna kol, potápění, vodní sporty. V blízkosti hotelu golf, rybaření či kasino.

Pláž

Písčitá pláž u hotelu s pozvolným vstupem do mělkého moře se nachází přímo u hotelu.

Stravování

All inclusive zahrnující plnou penzi formou bufetu, snacky během dne, nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby. Za příplatek restaurace Bigaro (rybí gril), Pitahaya (organické jídlo) a Oak (sýry a víno).

Trasa

PRAHA - PORLAMAR - PUNTA CANA - PRAHA

Informace k cenám

Věková hranice dětských cen, popř. slev a příplatků, není-li uvedeno jinak, se rozumí do dovršení věku dítěte, kdy rozhodným datem je věk dítěte v den návratu do ČR. Není-li uvedeno jinak, děti ve věku do 2 let hradí pouze manipulační poplatek 990,- Kč, event. také cestovní pojištění. Bližší informace o službách zahrnutých v ceně zájezdu uvádíme v příslušném katalogu/ceníku.

Středisko

Juan Dolio

Pokoje

Pokoje superior umístěné v zahradě jsou vybavené koupelnou s příslušenstvím, trezorem, klimatizací, minibarem (naplnění za příplatek), wifi, kabelovou TV, telefonem, kávovarem, radiobudíkem, fénem. Pokoje deluxe umístěné v zahradě s dvěmi širokými lůžky (tzv. queen) a sofa, jídelním stolem, žehličkou a žehlícím prknem, balkonem nebo terasou. Pokoje Essentia Club jsou situované v části přímo na pláži, mají vlastní část pláže a bazén, VIP služby a vybavení (vysokorychlostní internet, adaptér, plážové osušky, župan a pantofle), zdarma výlet na koloniální zónu města Santo Domingo. Pokoje Adults Only jsou situované v zadní části zahrady určené pouze pro osoby nad 21 let, mají navíc vysokorychlostní internet, denně doplňovaný minibar, plážové osušky, adaptér, župan a pantofle.

Tipy pro správnou volbu

- nově vybudovaný moderní hotel - oddělená část pro dospělé

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000