crosssearch

Be Live Experience Hamaca Garden

Dominikánská republika, Boca Chica (zobrazit na mapě) mapa

Rozlehlý příjemný hotelový komplex skládající se ze tří částí se nachází v blízkosti střediska Boca Chica, které je vzdálené cca 35min. od centra hlavního města Santo Domingo a cca 2hod. od letiště v Punta Cana. Centrum střediska Boca Chica se nachází asi 500m od hotelu.

Konečná cena za osobu od: 31 490 Kč Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Popis

  • Rozlehlý příjemný hotelový komplex skládající se ze tří částí se nachází v blízkosti střediska Boca Chica, které je vzdálené cca 35min. od centra hlavního města Santo Domingo a cca 2hod. od letiště v Punta Cana. Centrum střediska Boca Chica se nachází asi 500m od hotelu.

Vybavení

  • Pro hotelové hosty je k dispozici recepce, 3 bazény pro dospělé a 2 bazény pro děti, jacuzzi, dětský klub s bazénem, bufetová restaurace, 5 a la carte restaurací, snack bar, 5 barů, nákupní možnosti v areálu hotelu.

Pláž

  • Hotel se nachází přímo na soukromé hotelové pláži s jemným bílým pískem, vzdálenost pokojů v ubytovací části „Garden“ je cca 200m – 400m dle vzdálenosti umístění jednotlivých pokojů v areálu. Lehátka a slunečníky zdarma.

Zábava a sport

  • Denní animační programy pro děti a pro dospělé, večerní programy a představení, 3 tenisové kurty, badminton, stolní tenis, minigolf, plážový volejbal, nemotorizované vodní sporty na pláži – zdarma. Za poplatek Spa, motorizované vodní sporty a potápění.

Stravování

  • All inclusive – snídaně, oběd a večeře formou bufetu. Během dne lehký snack. Alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby.

Vybavení pokojů

  • Jednoduše zařízené pokoje v klidnější části Garden jsou umístěny ve starší budově, odpovídají kategorii 3*, jsou vybaveny manželským lůžkem, koupelnou a WC, klimatizací, TV, telefonem, minibarem, trezorem (za poplatek), balkonem nebo terasou.

 

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny

Celkem 91 termínů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000