crosssearch

Poloha: hotel leží v jižní části ostrova, hotel obklopuje pěkná tropická zahrada a pláž s bílým pískem. Hotel se nachází v oblasti Národního mořského parku což zajišťuje jedinečné potápěčské možnosti. Hotel Breezes Curacao začal jako jeden z prvních hotelů v jižní části...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha: hotel leží v jižní části ostrova, hotel obklopuje pěkná tropická zahrada a pláž s bílým pískem. Hotel se nachází v oblasti Národního mořského parku což zajišťuje jedinečné potápěčské možnosti. Hotel Breezes Curacao začal jako jeden z prvních hotelů v jižní části Karibiku nabízet all inclusive a jako jeden z prvních zde zajišťuje i svatební obřady. Hotel je vzdálen od letiště 16 km.

Vybavení: recepce, 3 restaurace, 5 barů, bazén, dětský klub, lázně, masáže, kasino

Ubytování: klimatizace, koupelna s WC, kabelovou TV, telefon, trezor za poplatek, balkon nebo terasa, možnost 2 dětských přistýlek.

Stravování: all inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby.

Pláž: písčitá u hotelu

Sport a zábava: občasné animační programy, posilovna, tenis, stolní tenis, plážový volejbal, jízdní kola, horolezecká stěna, nemotorizované vodní sporty: windsurfing, kajaky, plachetnice. Na recepci je možno pronajmout auto a zakoupit výlety.

Internetové stránky hotelu: www.breezes.com

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000