crosssearch
myway.cz
Na našem Facebooku denně zveřejňujeme zlevněné zájezdy

Crown Beach Resort

Cookovy ostrovy, Rarotonga (zobrazit na mapě) mapa

Poloha: Crown Beach Resort patří mezi nejluxusnější resorty na Cookových ostrovech, nachází v západní části Rarotongy u nádherné pláže. Resort je posazen do 4,5 hektarové zahrady, ve které se nachází 22 bungalovů

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Crown Beach Resort

 

hotel Crown Beach Resort patří mezi nejluxusnější resorty na Cookových ostrovech, nachází v západní části Rarotongy u nádherné pláže. Resort je posazen do 4,5 hektarové zahrady, ve které se nachází 22 bungalovů

Vybavení: recepce, 2 restaurace, bar, bazén, lázně- masáže, salon krásy, aromaterapie, manikúra, pedikúra

Ubytování: klimatizace, větrák, plně vybavená kuchyň, sociální zařízení, televize, rádio, telefon, stylově zařízení, obývací pokoj, terasa. Na vyžádání Vám zajistíme pokoj se 2 ložnicemi.

Stravování: snídaně

Pláž: písčitá

Sport a zábava: šnorchlování, vakas (tradiční kanoe), plážový volejbal. V blízkosti hotelu Vám hotel můžete zajistit: potápění, plachtění, loď s proskleným dnem, windsurfing, safari, golf, tenis, rybaření, tématický let nad Cookovými ostrovy.

Doporučení: hotel Crown Beach Resort doporučujeme náročné klientele, pro svatebčany. Na vyžádání Vám zajistíme svatbu na Cookových ostrovech v tomto hotelu.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000