crosssearch

Mission Hills Golf Resort Shenzhen

Čína, Shenzhen

Hotel se nachází v úžasném resortu v jižní Číne, v těsné blízkosti hrišt Mission Hills, největšího golfového resortu na světe. K hranicím Číny a Hongkongu je to pouhých 20 minut.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Poloha:

Hotel se nachází v úžasném resortu v jižní Číne, v těsné blízkosti hrišt Mission Hills, největšího golfového resortu na světe. K hranicím Číny a Hongkongu je to pouhých 20 minut.

Vybavení hotelu:

V hotelu nabízejícím vysoce kvalitní služby naleznete několik restaurací a barů, konferenční místnosti, salón krásy, ve kterém mužete využít nabídky masáží, kosmetiky ci kadeřníka. Nachází se zde samozřejme také bazén a posilovna.

Sport a zábava:

V těsném sousedství hotelu je Vám k dispozici celý komplex golfových hrišt se stejnojmenným názvem. K jejich autorům patří David Leadbetter, Ernie Els nebo Vijay Singh. Můžete si také zahrát tenis v místním tenisovém klubu. Přímo v hotelu mužete využít posilovnu, stolní tenis nebo bazén

Stravování:

V resortu si můžete vybrat ze spousty výborných restaurací jako například Imperiál Court nabízející tradiční kantonskou kuchyni, Sasaki servírující japonská jídla nebo Majestic Court s vynikající nabídkou mořských plodů. Cinnabar Vám pak nabídne velký výber koktejlů, kvalitních vín, likéru, ale i čajů a kávy.

Vybavení pokoje:

Všech 317 pokojů má balkón, který nabízí pohled na celé hrište. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, televizí, internetem a balkónem s výhledem na hrište.

Náš názor:

Tento hotel uspokojí úplne každého, od milovníku golfu, pres milovníky výborné kuchyne až po ty, kterí hledají pouze odpocinek v luxusním hotelu nabízejícím výborné služby.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000