crosssearch
myway.cz

Čína Čína

Čína je kolébkou jedné z nejstarších a nejvyspělejších civilizací na světě. Snad žádná jiná země na světě nemá tolik tváří jako Čína. Je zemí s velkým množstvím náboženství, tradicí, myšlení, zvyků a způsobu chování. Je rozsáhlou zemi, oplývající bezpočtem turistických atrakcí. Jsou tu jedinečné historické lokality a nádherné přírodní scenérie. Velká čínská zeď, hlavní město Peking, Šanghaj, Hong Kong, Xi´an - figuríny desetitisícové podzemní armády, Tibet, Daishan - posvátná hora, Turpan, Karakorum Highway jsou jenom některé z mnoha pamětihodností a krás, které Vás přivítají v zemi s nezapomenutelnou a neopakovatelnou atmosférou.

V Číně žije velký počet buddhistů, muslimů, křesťanů a velký počet stoupenců konfucianismu a taoismu. Samostatnou kapitolou je slavná čínská kuchyně, která je považována za jednu z nejrafinovanějších na světě. V Číně také ochutnejte proslulý čínský čaj. Při pohledu do krámků s desítkami různých sypaných čajů se někdy téměř zatočí hlava. Říše středu se dělí na severní a jižní Čínu. Severní část je soustředěna kolem Žluté řeky a její metropolí je hlavní město Číny Peking.

Jižní Čína je krajinou rýžových polí, terasovitých svahů a rolníků v širokých slaměných kloboucích. Centrem jižní Číny je přístavní město Šanghaj, které bývalo největším sídlem světa a v 19. století bylo nazýváno čínskou Paříží či Královnou Orientu.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny | názvu
Žádný vyhovující zájezd nebyl nalezen.
Vybrané destinace
Proč s Zájezdy a Dovolená
Jistota

Nabízíme pouze zájezdy od řádně pojištěných CK

Cena

Garance stejné ceny jako při nákupu u dané CK

Zkušenosti

Kvalifikovaní prodejci s osobní znalostí destinací

Stabilita

Působíme na trhu více než 10 let

Logo partnera Logo partnerafischer    Logo partnera  Logo partnera  Logo partnera5vfetifti

Doporučit dovolenou? Napište nám - Kontakty
Máte dotazy? Zavolejte nám      777 080 000