crosssearch

Villa Vuković Davor

Chorvatsko, Střední Dalmácie

Villa Vuković Davor je situována v malebném letovisku Duće (riviéra Omiš), ve vzdálenosti asi 1 km od známého letoviska Omiš. V blízkosti vily se nacházejí obchody (asi 100 m) a restaurace (asi 30 m) a nedaleké centrum láká širokou nabídkou kulturně-společenského vyžití.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

3-lůžkový apartmán: 1

4-lůžkový apartmán: 1

6-lůžkový apartmán: 2

Celkem osob: 19

Poloha:

Villa Vuković Davor je situována v malebném letovisku Duće (riviéra Omiš), ve vzdálenosti asi 1 km od známého letoviska Omiš. V blízkosti vily se nacházejí obchody (asi 100 m) a restaurace (asi 30 m) a nedaleké centrum láká širokou nabídkou kulturně-společenského vyžití.

Vybavení:

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím, možnost klimatizace (na vyžádání/za příplatek), parkování. Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout, balkon. WI-FI připojení.

Ubytování:

Villa se skládá ze dvou vil nabízející příjemné ubytování apartmánového stylu. K dispozici jsou 3-lůžkové apartmány typu BILO nebo 4 a 6-lůžkové apartmány typu TRILO a QUADRI. Vily se nacházejí v 1. a ve 2. linii od moře, pod hlavní silnicí, přímo u písečné pláže. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování:

Vlastní, doporučujeme ochutnání středomořských specialit místních restaurací.

Sport:

Vodní sporty, plážový volejbal, možnost skalního lezení. V městečku restaurace, bary, diskotéky, široká nabídka kulturně-společenského vyžití. Doporučujeme výlety po okolí, návštěvu kouzelných kamenných vesniček. Pro děti: hřiště na míčové hry, prolézačky, skákadla, in-line bruslení.

Pláž:

Písečná: asi 10 m od vily. Pozvolný přístup do moře.

Moře:

asi 10 m od vily.

Moře:

10

Centrum:

400

BILO 2-3:

Obsazenost 2 osoby, apartmán 29 m2 v 1. linii od moře, nachází se v 1. poschodí, jedna 2-lůžková ložnice, kuchyňský kout, soc. zařízení, TV/SAT, balkon s výhledem na moře. Možnost přikoupení klimatizace.

TRILO 4:

Obsazenost 4 osoby, apartmán 45 m2 v 1. linii od moře, nachází se v 1. poschodí, dvě 2-lůžkové ložnice, kuchyňský kout, soc. zařízení, TV/SAT, balkon s výhledem na moře. Možnost přikoupení klimatizace.

TRILO 4-6:

Obsazenost 4-6 osob, apartmán 62 m2 ve 2. linii od moře, nachází se v přízemí, dvě 2-lůžkové ložnice, obývací místnost s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a s kuchyňským koutem, 2x soc. zařízení, TV/SAT, terasa s výhledem na moře. Možnost přikoupení klimatizace.

QUADRI 6:

Obsazenost 6 osob,  apartmán 70 m2 v 1. linii od moře, nachází se v 2. poschodí, tři 2-lůžkové ložnice (2 ložnice + obývací pokoj je možné zavřít a využít jako 3. ložnici), kuchyňský kout, 2 x soc. zařízení, TV/SAT, balkon s výhledem na moře. Možnost přikoupení klimatizace.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000