crosssearch

Villa Sadiky je situována v malebném letovisku Duće, ve vzdálenosti asi 2,5 km od známého letoviska Omiš. V blízkosti vily (asi 150 m) se nacházejí obchody a restaurace a centrum láká širokou nabídkou kulturně-společenského vyžití.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

4-lůžkový apartmán: 2

6-lůžkový apartmán: 1

8-lůžkový apartmán: 1

Přistýlky: 2

Celkem osob: 24

Poloha:

Villa Sadiky je situována v malebném letovisku Duće, ve vzdálenosti asi 2,5 km od známého letoviska Omiš. V blízkosti vily (asi 150 m) se nacházejí obchody a restaurace a centrum láká širokou nabídkou kulturně-společenského vyžití.

Vybavení:

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout, balkon nebo terasa. Možnost klimatizace (na vyžádání, za poplatek) a WI-FI připojení.

Ubytování:

Villa Sadiky nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. K dispozici je 8-lůžkový apartmán typu PENTA s možností 2 přistýlek. Bližší popis apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování:

Vlastní, doporučujeme ochutnání středomořských specialit místních restaurací.

Sport:

Vodní sporty, plážový volejbal, tenisové kurty, možnost skalního lezení. V městečku restaurace, bary, diskotéky, široká nabídka kulturně-společenského vyžití. Doporučujeme výlety po okolí, návštěvu kouzelných kamenných vesniček. Pro děti: hřiště na míčové hry, prolézačky, skákadla, in-line bruslení.

Pláž:

Písečná: asi 160 m od vily. Pozvolný přístup do moře.

Moře:

asi 160 m od vily.

Moře:

160

Centrum:

400

PENTA 8+2:

Obsazenost 8-10 osob, apartmán o velikosti 100 m2, v 1. patře, 4 ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby, kuch. kout, 2 x soc. zařízení, balkon s výhledem na moře. Možnost klimatizace za příplatek.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000