crosssearch

Villa Novak je situována asi 400 m od centra proslulého a velmi oblíbeného letoviska Makarska, ve vzdálenosti asi 100 m od krásné oblázkové pláže. Letovisko nabízí bohaté denní i noční kulturní a společenské vyžití. Makarska je jedním z největších a nejživějších měst na celé...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

4-lůžkový apartmán: 2

6-lůžkový apartmán: 1

Přistýlka: 2

Celkem osob: 16

Poloha:

Villa Novak je situována asi 400 m od centra proslulého a velmi oblíbeného letoviska Makarska, ve vzdálenosti asi 100 m od krásné oblázkové pláže. Letovisko nabízí bohaté denní i noční kulturní a společenské vyžití. Makarska je jedním z největších a nejživějších měst na celé Makarské riviéře.

Vybavení:

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. Součástí každého apartmánu je vybavený kuch. kout s ledničkou a sporákem, jídelní kout, vlastní soc. zařízení, balkon, WI-FI připojení, klimatizace.

Ubytování:

Villa nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Nabízíme Vám možnost ubytování ve čtyřlůžkových a šestilůžkových apartmánech, některé s možností přistýlky, bližší popis každého typu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování:

Vlastní. Doporučujeme využití bohaté nabídky místních restaurací.

Sport:

Makarská jako centrum Makarské riviéry nabízí nejširší možnosti sportovního vyžití. Velmi dobrým podmínkám se zde těší vodní sporty - potápění, podmořský rybolov, jachting, windsurfing aj. Mnohakilometrová upravená promenáda láká k příjemné procházce podél přístavu a městských pláží. Propojuje všechna přímořská letoviska od Brely po Podgoru. Pro zdatné turisty a cyklisty jsou připraveny horské trasy až na vrch Biokova vábící svou svěžestí, klidem a nádhernými výhledy. Na mysu Osejava je umístěno tenisové centrum, kde se odehrávají světové turnaje.

S Makarskou jsou spojeny četné kulturně-umělecké, zábavní i lidové večery, především v turistické sezóně. V červenci a srpnu se koná tradiční Makarské kulturní léto s bohatým programem koncertů, nástupů dalmáckých lidových sborů, výstav, večerů poezie a folklórních večírků. V rámci této manifestace je pořádána Rybářská noc a Noc Kalelarge (Noc města). Oblíbené místo setkání mladých je diskotéka Grotta, která se nachází v jeskyni na poloostrově sv. Petra.

Tipy:

Trogir: starobylé město zařazené organizací UNESCO do seznamu památek kulturního dědictví. Split: největší město na chorvatském pobřeží, mimořádně bohaté na kulturní památky. Dubrovník: nejnavštěvovanější turistické místo na chorvatském Jadranu. Zařazené do seznamu kulturního dědictví UNESCO. Park přírody Biokovo: chráněný park je skalnatou pobřežní oblastí s jedinečnými přírodními rysy. Medžugorje: poutní místo, místo plné lásky, místo plné radosti a milosti. Místo nazvané ,,zpovědnicí světa". Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.

Pláž:

Oblázková: asi 100 m od vily, pozvolný přístup do moře.

Proslulá pláž Donja Luka dlouhá 1,5 km je umístěna v zátoce chráněné borovicovým hájem, je sypaná drobnými oblázky a hrubým pískem a postupně se spouští do moře. Tato pláž je vyznamenána Modrou vlajkou. 

V okolí je označeno také několik nudistických pláží.

Moře:

do 100 m od vily.

Moře:

100

Centrum:

400

TRILO 4:

Obsazenost 3 až 4 osoby, 2 ložnice, kuchyňka, vlastní soc. zařízením, klimatizace, WI-FI připojení, balkon. Apartmán se nachází v 1. patře domu.

TRILO 4+1:

Obsazenost 4 až 5 osob, 2 ložnice, kuchyňka, vlastní soc. zařízením, klimatizace, WI-FI připojení,balkon. Apartmán se nachází v horním patře domu a nabízí výhled na moře. Možnost 1 přistýlky.

QUADRI 6+1:

Obsazenost 6 osob, 3 dvoulůžkové ložnice, kuchyňka, vlastní soc. zařízením, klimatizace, balkon. Apartmán se nachází v 1. patře domu. Možnost 1 přistýlky.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000