crosssearch

Villa Jozo je situována v malebném letovisku Duće (riviéra Omiš), ve vzdálenosti asi 2,5 km od známého letoviska Omiš. V blízkosti vily se nacházejí obchody (asi 200 m) a restaurace (asi 60 m) a nedaleké centrum láká širokou nabídkou kulturně-společenského vyžití.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

4-lůžkový apartmán: 1

5-lůžkový apartmán: 1

Celkem osob: 9

Poloha:

Villa Jozo je situována v malebném letovisku Duće (riviéra Omiš), ve vzdálenosti asi 2,5 km od známého letoviska Omiš. V blízkosti vily se nacházejí obchody (asi 200 m) a restaurace (asi 60 m) a nedaleké centrum láká širokou nabídkou kulturně-společenského vyžití.

Vybavení:

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím, možnost užití grilu, parkování. Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout, balkon nebo terasa. Možnost klimatizace (na vyžádání za příplatek) a WI-FI připojení.

Ubytování:

Villa Jozo nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. K dispozici jsou 5 a 4-lůžkové apartmány typu TRILO. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování:

Vlastní, doporučujeme ochutnání středomořských specialit místních restaurací.

Sport:

Vodní sporty, plážový volejbal, možnost skalního lezení. V městečku restaurace, bary, diskotéky, široká nabídka kulturně-společenského vyžití. Doporučujeme výlety po okolí, návštěvu kouzelných kamenných vesniček. Pro děti: hřiště na míčové hry, prolézačky, skákadla, in-line bruslení.

Pláž:

Písečná: asi 100 m od vily. Pozvolný přístup do moře.

Moře:

asi 100 m od vily.

Moře:

100

Centrum:

300

TRILO 4:

Obsazenost 4 osoby, apartmán 45 m2, dvě 2-lůžkové ložnice, obývací místnost s kuchyňským koutem, soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace (za příplatek), balkon s výhledem na moře.

TRILO 5:

Obsazenost 5 osob, apartmán 55 m2, jedna 2-lůžkové ložnice, jedna 3-lůžková ložnice, obývací místnost s kuchyňským koutem, soc. zařízení, TV/SAT, klimatizace (za příplatek), balkon s výhledem na moře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000