crosssearch

Villa Jakov & Nediljko

Chorvatsko, Střední Dalmácie

Villa Jakov & Nediljko je situována v malebném letovisku Duće, ve vzdálenosti asi 2,5 km od známého letoviska Omiš. V blízkosti vily (asi 100 m) se nacházejí obchody a restaurace a centrum láká širokou nabídkou kulturně-společenského vyžití.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

6-lůžkový apartmán: 4

Přistýlka: 4

Celkem osob: 28

Poloha:

Villa Jakov & Nediljko je situována v malebném letovisku Duće, ve vzdálenosti asi 2,5 km od známého letoviska Omiš. V blízkosti vily (asi 100 m) se nacházejí obchody a restaurace a centrum láká širokou nabídkou kulturně-společenského vyžití.

Vybavení:

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout, balkon, parkování, gril. Možnost klimatizace (na vyžádání za poplatek) a WIFI připojení.

Ubytování:

Villa nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. K dispozici jsou 6-lůžkové apartmány typu QUADRI s možnsotí přistýlky, apartmány se nacházejí v prvním a ve druhém patře. Bližší popis daného typu apartmánu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Stravování:

Vlastní, doporučujeme ochutnání středomořských specialit místních restaurací.

Sport:

Vodní sporty, plážový volejbal, tenisové kurty, možnost skalního lezení, rafting. V městečku restaurace, bary, diskotéky, široká nabídka kulturně-společenského vyžití. Doporučujeme výlety po okolí, návštěvu kouzelných kamenných vesniček. Pro děti: hřiště na míčové hry, prolézačky, skákadla, in-line bruslení.

Pláž:

Písečná: asi 70 m od vily. Pozvolný přístup do moře.

Moře:

asi 70 m od vily.

Moře:

70

Centrum:

400

QUADRI 6+1:

Obsazenost 6-7 osob, apartmán 75 m2, 2x 2-lůžková ložnice a 1x 3-lůžková ložnice, kuchyňský kout, soc. zařízení, TV, balkon s výhledem na moře.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000