crosssearch

Villa Gabelica je situována v malebném letovisku Duće, ve vzdálenosti asi 2,5 km od známého letoviska Omiš. V blízkosti vily se nacházejí obchody (asi 200 m) a restaurace (asi 50 m) a centrum láká širokou nabídkou kulturně-společenského vyžití.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

2-3-lůžkový apartmán: 4

8-lůžkový apartmán: 1

Celkem osob: 20

Poloha:

Villa Gabelica je situována v malebném letovisku Duće, ve vzdálenosti asi 2,5 km od známého letoviska Omiš. V blízkosti vily se nacházejí obchody (asi 200 m) a restaurace (asi 50 m) a centrum láká širokou nabídkou kulturně-společenského vyžití.

Vybavení:

Standardně vybavené apartmány s příslušenstvím. Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout, balkon s výhledem na moře, možnost využití grillu a parkování. Možnost klimatizace (na vyžádání za poplatek) a WIFI připojení.

Ubytování:

Villa Gabelica nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. K dispozici jsou 2-3lůžkové apartmány typu BILO a 8-lůžkový apartmán typu PENTA. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.

Stravování:

Vlastní, doporučujeme ochutnání středomořských specialit místních restaurací.

Sport:

Vodní sporty, plážový volejbal, tenisové kurty, možnost skalního lezení. V městečku restaurace, bary, diskotéky, široká nabídka kulturně-společenského vyžití. Doporučujeme výlety po okolí, návštěvu kouzelných kamenných vesniček. Pro děti: hřiště na míčové hry, prolézačky, skákadla, in-line bruslení.

Pláž:

Písečná: asi 120 m od vily. Pozvolný přístup do moře.

Moře:

asi 120 m od vily.

Moře:

120

Centrum:

400

BILO 2+1:

Obsazenost 2-3 osoby, apartmán 17 m2, ve 2. patře, 1 dvoulůžková ložnice, oddělená kuchyně se 3. lůžkem (rozládací gauč), soc. zařízení, TV/SAT, balkon orientovaný na mořskou stranu. Možnost přikoupení klimatizace.

PENTA 8+1:

Obsazenost 8-9 osob, apartmán 90 m2, v 1. patře, 3 dvoulůžkové ložnice a 1 třílůžková ložnice, kuchyňský kout, soc. zařízení, TV/SAT, velký balkon orientovaný na mořskou stranu. Možnost přikoupení klimatizace.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000