crosssearch

Villa Dorin je situovaná v historickém centru oblíbeného letoviska Makarska a 300 m od krásné oblázkové pláže. Letovisko nabízí bohaté denní i noční kulturní a společenské vyžití. Makarska je jedním z největších a nejživějších měst na celé Makarské riviéře.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Kapacita:

6 až 7-lůžkový apartmán: 1

Celkem osob: 7

Poloha:

Villa Dorin je situovaná v historickém centru oblíbeného letoviska Makarska a 300 m od krásné oblázkové pláže. Letovisko nabízí bohaté denní i noční kulturní a společenské vyžití. Makarska je jedním z největších a nejživějších měst na celé Makarské riviéře.

Vybavení:

Kvalitně vybavený apartmán s příslušenstvím. Součástí apartmánu je vybavený kuch. kout s ledničkou a sporákem, vlastní soc. zařízení, pračka, klimatizace, TV/SAT,WI-FI připojení a velká letní terasa s venkovní kuchyňkou a grilem. Parkování na ulici před domem.

Ubytování:

Villa Dorin nabízí příjemné ubytování apartmánového stylu. Nabízíme Vám možnost ubytování v šesti až sedmilůžkovém apartmánu, bližší popis daného typu naleznete níže v popisu ubytovací jednotky.

Stravování:

Vlastní. Doporučujeme využití bohaté nabídky místních restaurací.

Sport:

Makarská jako centrum Makarské riviéry nabízí nejširší možnosti sportovního vyžití. Velmi dobrým podmínkám se zde těší vodní sporty - potápění, podmořský rybolov, jachting, windsurfing aj. Mnohakilometrová upravená promenáda láká k příjemné procházce podél přístavu a městských pláží. Propojuje všechna přímořská letoviska od Brely po Podgoru. Pro zdatné turisty a cyklisty jsou připraveny horské trasy až na vrch Biokova vábící svou svěžestí, klidem a nádhernými výhledy. Na mysu Osejava je umístěno tenisové centrum, kde se odehrávají světové turnaje.

S Makarskou jsou spojeny četné kulturně-umělecké, zábavní i lidové večery, především v turistické sezóně. V červenci a srpnu se odvíjí tradiční Makarské kulturní léto s bohatým programem koncertů, nástupů dalmáckých lidových sborů, výstav, večerů poezie a folklórních večírků. V rámci této manifestace je pořádána Rybářská noc a Noc Kalelarge (Noc města). Oblíbené místo setkání mladých je diskotéka Grotta, která se nachází v jeskyni na poloostrově sv. Petra.

Tipy:

Trogir: starobylé město zařazené organizací UNESCO do seznamu památek kulturního dědictví. Split: největší město na chorvatském pobřeží, mimořádně bohaté na kulturní památky. Dubrovník: nejnavštěvovanější turistické místo na chorvatském Jadranu. Zařazené do seznamu kulturního dědictví UNESCO. Park přírody Biokovo: chráněný park je skalnatou pobřežní oblastí s jedinečnými přírodními rysy. Medžugorje: poutní místo, místo plné lásky, místo plné radosti a milosti. Místo nazvané ,,zpovědnicí světa". Lodní výlet s fishpiknikem: půldenní nebo celodenní výlet lodí podél pobřeží či na okolní ostrovy, spojené s ochutnávkou místních specialit.

Pláž:

Oblázková: jen 300 m od vily. Pozvolný přístup do moře.

Proslulá pláž Donja Luka dlouhá 1,5 km je umístěna v zátoce chráněné borovicovým hájem, je sypaná drobnými oblázky a hrubým pískem a postupně se spouští do moře. Tato pláž je vyznamenána Modrou vlajkou. 

V okolí je označeno také několik nudistických pláží.

Moře:

asi 300 m od vily.

Moře:

300

Centrum:

100

QUADRI 6-7:

Obsazenost 6-7 osob, 6-lůžkový apartmán s přistýlkou o rozloze 80 m2, tři ložnice (manželské postele),v obývacím pokoji s kuch. koutem přistýlka (rozkládácí gauč), 3 koupelny, pračka, klimatizace, TV/SAT, WI-FI připojení, terasa s venkovní kuchyňkou a grilem.

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000