crosssearch

Rodinná vila nabízí příjemné ubytování blízko dlouhé a nádherné oblázkové pláže na atraktivním místě Makarské.

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu

Rodinná vila nabízí příjemné ubytování blízko dlouhé a nádherné oblázkové pláže na atraktivním místě Makarské.

Poloha

Nachází se mezi hotelem Meteor a hotelem Dalmacija, rušné centrum Makarské je vzdáleno cca 450 m, pláž je vzdálená cca 30 m.

Vybavení

Parkovací místa před vilou (parkování zdarma).

Ubytování

Studia S2 - bez balkonu, s vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizována (klimatizace zdarma) a vybavena TV/SAT, ložním prádlem a ručníky. Obývací pokoj s manželským lůžkem a malým kuchyňským koutem.

Apartmány A2+1 - s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/ SAT, ložním prádlem a ručníky. Ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro jednu osobu a kuchyňským koutem.

Apartmány A2+2 - s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, ložním prádlem a ručníky. Ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro dvě osoby a kuchyňským koutem.

Stravování

Bez stravy.

Pláž

Dlouhá oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálená cca 30 m od vily.

Autobusová doprava

nástupní místa: Benešov, Brno, České Budějovice, Dobříš, Frýdek Místek, Hradec Králové, Hranice, Humpolec, Chrudim, Jihlava, Kladno, Liberec, Litomyšl, Mikulov, Mladá Boleslav, Most, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Písek, Plzeň, Praha, Prostějov, Příbram, Svitavy, Šumperk, Tábor, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Veselí nad Moravou, Vysoké Mýto, Vyškov, Zábřeh, Zlín, Znojmo.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000