crosssearch

Nově zrekonstruovaný hotel nabízí velice příjemné ubytování a kvalitní služby. Hotel je v provozu od roku 2008. Svou atmosférou je vhodný pro všechny věkové kategorie a nabízí prožití poklidné dovolené. Přímořská promenáda spojující hotel s centrem letoviska nabízí obchůdky a...

Zobrazit termíny a ceny

Popis hotelu


Pláž

Dlouhá a oblázková pláž s pozvolným vstupem je přímo u hotelu, možnost zapůjčení lehátek za poplatek.

Poloha hotelu

Hotel pavilónového typu se nachází v jižní části střediska. Od pláže ho dělí pouze přímořská promenáda. Hotel se skládá z centrální budovy a dvou depandancí. Příjemnou procházkou po promenádě dojdete za 10 min. do centra střediska. Od centra je vzdálen cca 250 m. Pláž je vzdálená cca 5 m

Stravování

Snídaně je formou bufetu, večeře - výběr ze tří hlavních jídel, předkrmy, saláty a dezerty jsou formou bufetu.K večeři je jeden nápoj ( 2 dcl vína, 3 dcl piva nebo 3 dcl limonády /minerálky) v ceně.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje některé s balkonem a vlastním sociálním zařízením jsou klimatizovány a vybaveny TV/SAT a nápojovou chladničkou.Možnost přistýlky formou rozkládacího gauče s možností ubytování dvou dospělých osob a dvou dětí do 12 let. Pokoje bez balkonu nabízejí klidnější atmosféru a za letních horkých nocí chladnější prostředí.

Vybavení hotelu

Recepce, bar, elegantní restaurace s velkou terasou, bazén se sladkou vodou, dětský bazén se sladkou vodou, parkování u hotelu zdarma. Večer hraje na terase hotelu živá hudba.

Poloha

Přehled termínů

Seřadit podle: data | ceny
Všechny zájezdy do tohoto hotelu jsou již vyprodány. Zobrazit aktuální nabídku do DALŠÍCH HOTELŮ »

Z nabídky dalších hotelů

Chci nabídky lastminute
Máte dotazy? zavolejte nám      777 080 000